Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Kunst 1900-1940 1000-1200

veiling / Veiling 17 sessie 1 Antiek, Curiosa en Meubilair Let op website sluit vandaag om 17.00 uur voor biedingen
[1000 - 1009] [1010 - 1018]
kavel: 1000
(Willy Sluiter 1873-1949) Aquarel
-Voorstelling van een Accordeon spelende visserman. Gesigneerd Willy S. Afm 24x34 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1001
(Kunst)
-Op paneel afm 17x17 cm-
€ 20 - € 30
kavel: 1002
(Han van Meegeren 1889-1947)
-Art deco tekening van een gezicht met tekst Dichter-

verkocht € 650.00
kavel: 1003
(Han van Meegeren 1889-1947)
-Tekening met gezicht Musicus-

verkocht € 650.00
kavel: 1004
(Maarten Jungmann 1877-1964) Schilderij
-Olieverf op doek, voorstelling van een zittend aapje. Afm 31,5x48 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1005
(Johannes Helder 1842-1913) Schilderij
-Oude lezende man-

verkocht € 180.00
kavel: 1006
(Kunst) Schilderij
-Olieverf op paneel voorstelling van een dame. Gesigneerd R Fertin. Afm 10x15 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1007
((Kunst) Schilderij
-Olieverf op paneel Ovaal portret van een dame. Gesigneerd Raller Fosse? H 16 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 1008
(Piet Zwiers 1907-1965) Schilderij
-Olieverf op doek gezicht op Meppel met molen. Afm 40x50cm.-

verkocht € 180.00
kavel: 1009
(Kunst) Schilderij
-Olieverf op board duingezicht met boom. Niet gesigneerd. Afm 20x30 cm.-

verkocht € 20.00
[1000 - 1009] [1010 - 1018]