Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Treinen robots en poppen 3000-3200

veiling / Veiling 17 sessie 1 Antiek, Curiosa en Meubilair Let op website sluit vandaag om 17.00 uur voor biedingen
[3000 - 3009] [3010 - 3019] [3020 - 3029] [3030 - 3039] [3040 - 3049]
kavel: 3000
(Poppen)
-Lot-
€ 20 - € 30
kavel: 3001
(Poppen)
-Porseleinen hoofd, achterzijde gemerkt Made in Germany (Besch)-
€ 20 - € 30
kavel: 3002
(Speelgoed)
-Lot-
€ 20 - € 30
kavel: 3003
(Poppen)
-Gemerkt Germany 3249.-
€ 30 - € 50
kavel: 3004
(Robots) Space explorer
-Batery operated spade explorer in originele doos. Made in Hongkong. -
€ 30 - € 50
kavel: 3005
(Space) Shuttle
-Tin plate shuttle met astronaut . Marked SH made in Japan. (=SH Horikawa) bespeelde toestand met wat batterij lekkage. H 24 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 3006
(Speelgoed) Green hornet
-Uitvoering Corgi, hierbij James Bond Aston Martin and Starsky and Hutch auto.-
€ 30 - € 50
kavel: 3007
(Space) Emergency space rocket
-Blikken Emergency space rocket in originele doos met blister. Uitvoering Yone Japan.-
€ 20 - € 30
kavel: 3008
(Speelgoed) Poezieplaatjes
-Uitgebreide collectie poeziealbum plaatjes. Veel groot formaat. Begin 20e eeuw. -
€ 30 - € 50
kavel: 3009
(Robots) Star Master
-Jet smoke Star Master Battery operated. In originele doos. Made in China.-
€ 30 - € 50