Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Zilver Goud en sieraden 1800-2000

veiling / Veiling 17 sessie 1 Antiek, Curiosa en Meubilair Let op website sluit vandaag om 17.00 uur voor biedingen
[1800 - 1809] [1810 - 1819] [1820 - 1829] [1830 - 1839] [1840 - 1848]
kavel: 1800
(Zilver) Dienschaal
-Zilveren schaal met losse glazen inzet stukken.-
€ 30 - € 50
kavel: 1801
(Zilver) Lot
-2 vroege lepeltjes, suikertang, lakstempel en 2 anderen.-
€ 30 - € 50
kavel: 1802
(Zilver) Kurkentrekker
-Schoonhoven gekeurd. Met cherubijn bekroond. H 9 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 1803
(Zilver) Mes 18e eeuw
-18e eeuws pistool mesheft met decoratie van figuren. In bijhorende leren koker gedateerd 1775. Gemerkt met oud onleesbaar keur en herkeur Z.-
€ 40 - € 70
kavel: 1804
(Goud) Ring
-18 karaats gouden ring bezet met een Chalcedoon. Totaal gewicht.-
€ 60 - € 100
kavel: 1805
(Sieraden) Koraal
-Bloedkoraal l 84 cm.-
€ 50 - € 70
kavel: 1806
(Goud) Ringen
-1 met een Robijn en 1 met een ovale koraal. Hierbij een koralen hanger.-
€ 40 - € 70
kavel: 1807
(Design sieraden) Hans Hansen
-Zilveren ketting met kantige schakels. Gemerkt HaH Denmark. Circa 1970.-
€ 200 - € 350
kavel: 1808
(Sieraden) Ketting
-Spang met daaraan 3 hangers bezet met elk een ovaal geslepen malachiet. Gekeurd 1982 met meesterkeur QPP Hollands design.-
€ 60 - € 100
kavel: 1809
(Sieraden) Lot
-Lot zilveren broches etc.-
€ 40 - € 70