Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Muziek instrumenten 1900-1950

veiling / Veiling 16 sessie 2
kavel: 1900
(Muziekinstrumenten) Viool
-Viool in koffer met aan de binnenzijde 2 labels Antonius Stradivarius en Vioolhandel Leeuwarden-

verkocht € 40.00
kavel: 1901
(Curiosa) Blaasinstrument
-Decoratie-

verkocht € 20.00
kavel: 1902
(Muziekinstrumenten) Luit
-In bijhorende koffer-

verkocht € 30.00
kavel: 1903
(Muziekinstrumenten) Luit
-Gemerkt L genove.-

verkocht € 40.00
kavel: 1904
(Muziekinstrumenten) Saxofoon
-In bijhorende koffer Gemerkt Meisen Germany.-

verkocht € 80.00
kavel: 1905
(Muziekinstrumenten) Saxofoon
-In bijhorende koffer, gemerkt Jager.-

verkocht € 80.00
kavel: 1906
(Muziekinstrumenten) Viool
-In bijhorende koffer-

verkocht € 40.00
kavel: 1907
(Muziekinstrumenten) Viool
-In bijhorende koffer-

verkocht € 30.00
kavel: 1908
(Antiek) Viool
-In bijhorende koffer met strijkstok. Draagt oud label.-

verkocht € 100.00
kavel: 1909
(Muziekinstrumenten) Viool
-In bijhorende koffer met strijkstok, draagt oud label.-

verkocht € 120.00