Muziek instrumenten 1900-1950

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16 sessie 2
kavel: 1900
(Muziekinstrumenten) Viool
-Viool in koffer met aan de binnenzijde 2 labels Antonius Stradivarius en Vioolhandel Leeuwarden-
€ 40 - € 70
kavel: 1901
(Curiosa) Blaasinstrument
-Decoratie-
€ 20 - € 30
kavel: 1902
(Muziekinstrumenten) Luit
-In bijhorende koffer-
€ 30 - € 50
kavel: 1903
(Muziekinstrumenten) Luit
-Gemerkt L genove.-
€ 20 - € 30
kavel: 1904
(Muziekinstrumenten) Saxofoon
-In bijhorende koffer Gemerkt Meisen Germany.-
€ 50 - € 80
kavel: 1905
(Muziekinstrumenten) Saxofoon
-In bijhorende koffer, gemerkt Jager.-
€ 50 - € 80
kavel: 1906
(Muziekinstrumenten) Viool
-In bijhorende koffer-
€ 30 - € 50
kavel: 1907
(Muziekinstrumenten) Viool
-In bijhorende koffer-
€ 30 - € 50
kavel: 1908
(Antiek) Viool
-In bijhorende koffer met strijkstok. Draagt oud label.-
€ 60 - € 100
kavel: 1909
(Muziekinstrumenten) Viool
-In bijhorende koffer met strijkstok, draagt oud label.-
€ 60 - € 100