Schilderijen en Kunst 20e eeuw 1400-1499

Open voor biedingen

veiling / Veiling 16 sessie 2
[1400 - 1409] [1410 - 1419] [1420 - 1429] [1430 - 1439] [1440 - 1450] [1451 - 1460] [1461 - 1461]
kavel: 1400
(Kunst) Emil Nolde houtsnede
-Houtsnede Kerzentšnzerinnen, niet gesigneerd Afm beeld 30x39 cm Blad 36,5x46 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1401
(Grafiek) Riekele Prins
-Waterkant Afm 15x23 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 1402
(Gerrit Piek 1901-1981) Houtsnede
-Kerst Schiermonnikoog Afm 14x16 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 1403
(Gerrit Piek 1901-1981) Schilderij
-Olieverf op board '50. Afgm 30x40 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 1404
-Olieverf op doek, graper met paardje (Slechte staat)-
€ 20 - € 30
kavel: 1405
(G.W. Dijsselhof 1866-1924) Aquarel
-Onderwaterlandschap met vissen. Niet gesigneerd. Verso in pen Dijsselhof. Afm 26x36 cm-
€ 300 - € 500
kavel: 1406
(Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994) Aquarel
-Stilleven et sculptuur van een met fruitschaal. Voluit gesigneerd en gedateerd April'19. Afm 46x55 cm.-
€ 300 - € 500
kavel: 1407
(Henri Endlich 1886-1948) Schilderij
-Olieverf op doek Havengezicht Gesigneerd H Endlich.Afm 40x50 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1408
(Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994) Schilderij
-Olieverf op doek, voorstelling van kleine haven met schepen. Gesigneerd Oosting. Afm 58x46 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 1409
(Johannus Mastenbroek 1875-1945) Ets
-Leuvehaven Rotterdam Gesigneerd in de plaat en in potlood. Afm 40x28 cm.-
€ 60 - € 100