Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Schilderijen en Kunst 20e eeuw 1400-1499

veiling / Veiling 16 sessie 2
[1400 - 1416] [1417 - 1427] [1428 - 1437] [1438 - 1448] [1449 - 1458] [1459 - 1462]
kavel: 1400
(Kunst) Emil Nolde houtsnede
-Houtsnede Kerzentšnzerinnen, niet gesigneerd Afm beeld 30x39 cm Blad 36,5x46 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 1401
(Grafiek) Riekele Prins
-Waterkant Afm 15x23 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 1404
(Gerrit Piek 1901-1981) Schilderij
-Olieverf op doek, graper met paardje (Slechte staat)-
€ 20 - € 30
kavel: 1405
(G.W. Dijsselhof 1866-1924) Aquarel
-Onderwaterlandschap met vissen. Niet gesigneerd. Verso in pen Dijsselhof. Afm 26x36 cm-
€ 300 - € 500
kavel: 1407
(Henri Endlich 1886-1948) Schilderij
-Olieverf op doek Havengezicht Gesigneerd H Endlich.Afm 40x50 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1408
(Jeanne Bieruma Oosting 1898-1994) Schilderij
-Olieverf op doek, voorstelling van kleine haven met schepen. Gesigneerd Oosting. Afm 58x46 cm.-

verkocht € 190.00
kavel: 1412
(Kenne Gregoire 1951 heden) Litho
-Kleuren litho Trompe-l'oeil Stilleven met bloemen. Oplage 11/225 Afm 50x50 cm.-
€ 100 - € 180
kavel: 1414
(Johan Dijkstra) Schetsen
-Een lot van 3 dubbelzijdige schetsen. Met atelier stempels. Afm 20x30 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1415
(Dirk Harting 1884-1970)
-Een lot van 3 etsen. Allen gesigneerd.-

verkocht € 80.00
kavel: 1416
(Mevr Blaauboer) Tekeningen
-Een lot van 3 tekeningen. Afm 9x11 en 22x22 cm.-
€ 30 - € 50