Aziatica 1-499

veiling / Veiling 18
[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 90] [91 - 100] [101 - 110] [111 - 120] [121 - 130] [131 - 140] [141 - 150] [151 - 160] [161 - 170] [171 - 180] [181 - 190] [191 - 200] [201 - 210] [211 - 221]
kavel: 1
(Aziatica) Imari kannen
-Een set Imari kannen met deksels. Floraal decor op de buik. H 20 cm. 18e eeuw China.-

verkocht € 220.00
kavel: 2
(Aziatica) Imari schotel
-Een groot model Imari schotel met floraal decor. China 18e eeuw. Dia 37 cm.-

verkocht € 440.00
kavel: 3
(Aziatica) Varja
-Een bronzen tibetaanse Varja. L 18 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 4
(Aziatica) Zushi
-19 e eeuwse lakwerk Zushi met houten boeddha aan de binnnenzijde. Deuren van binnen verguld en gedecoreerd met karakters. Onderzijde kastje gemerkt H 29 cm.-

verkocht € 280.00
kavel: 5
(Aziatica) Lakpaneel
-Rond bamboo lakpaneel met decoratie van jongeling. Dia 55 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 6
(Aziatica) Messing figuur
-(Schade) H 21 cm. + een Yixing theepot met tinnen decoratie. Gesigneerd "When Hua Shun 180 Norih Gate Wei Hai Wei City ". H 15 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 7
(Aziatica) Houtsnede
-Kunisada II Samurai and attendant with overhanging cherry branch. (1 page of the printing) Afm 24x36 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 8
(Aziatica) Noh Masker
-Houten met papier mache Glazen ogen en echt haar. Japan 19e eeuw. H 25 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 9
(Aziatica) Borden
-2 Famille rose borden met flora en vaas. Dia 18 cm.-

verkocht € 20.00
kavel: 10
(Aziatica) Kom
-porseleinen kom met landschappelijk decor. Onderzijde met 4 karaktermerk. china 19e eeuw. Dia 21 cm.-

verkocht € 60.00