Aankomende Veiling - open voor biedingen -

Etnografica / Midden oosten 600-700

veiling / Veiling 18
[600 - 609] [610 - 619] [620 - 635] [636 - 646] [647 - 657]
kavel: 600
(Etnografica) Mexicaans masker
-Keramisch gezichts masker. H 23 cm. (Hersteld)-

verkocht € 30.00
kavel: 601
(Etnografica) Beker
-Hout gestoken zandloper vormige beker. met decoratie van gezichten H 27 cm. West Afrika-

verkocht € 20.00
kavel: 602
(Etnografica) stijgbeugels
-2 houten stijgbeugels met gekerfde motieven. Zuid Amerika begin 20e eeuw. -

verkocht € 60.00
kavel: 603
(Etnogarfica) Baule Kpan Masker
-Houten masker met raffia net. Binnenzijde oud label Kpan Makser Baule Ivoorkust.-

verkocht € 100.00
kavel: 604
(Etnografica) Tafeltje
-Opklapbaar boeken tafeltje met fijn snijwerk. H 78 cm.-

verkocht € 40.00
kavel: 605
(Etnografica) masker
-Houten masker met polychrome decoratie. H 75 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 606
(Etnografica) beeld
-Zittend figuur H 33 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 607
(Etnografica) Sculpturen
-Columbiaans 4x-

verkocht € 20.00
kavel: 608
(Midden oosten) Ring
-Grote verzilverde ring bezet met rode stenen. Afghanistan-

verkocht € 40.00
kavel: 609
(Etnografica) Helm masker
-Hout met raffia. H 20 cm.-

verkocht € 30.00