Etnografica / Midden oosten 600-700

Open voor biedingen

veiling / Veiling 18 Aziatica, Etnografica, Kunst, Antiek en Design
[600 - 609] [610 - 619] [620 - 633]
kavel: 600
(Etnografica) Mexicaans masker
-Keramisch gezichts masker. H 23 cm. (Hersteld)-
€ 30 - € 50
kavel: 601
(Etnografica) Beker
-Hout gestoken zandloper vormige beker. met decoratie van gezichten H 27 cm. West Afrika-
€ 20 - € 30
kavel: 602
(Etnografica) stijgbeugels
-2 houten stijgbeugels met gekerfde motieven. Zuid Amerika begin 20e eeuw. -
€ 60 - € 100
kavel: 603
(Etnogarfica) Baule Kpan Masker
-Houten masker met raffia net. Binnenzijde oud label Kpan Makser Baule Ivoorkust.-
€ 50 - € 80
kavel: 604
(Etnografica) Tafeltje
-Opklapbaar boeken tafeltje met fijn snijwerk. H 78 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 605
(Etnografica) masker
-Houten masker met polychrome decoratie. H 75 cm.-
€ 30 - € 50
kavel: 606
(Etnografica) beeld
-Zittend figuur H 33 cm.-
€ 20 - € 30
kavel: 607
(Etnografica) Sculpturen
-Columbiaans 4x-
€ 20 - € 30
kavel: 608
(Midden oosten) Ring
-Grote verzilverde ring bezet met rode stenen. Afghanistan-
€ 30 - € 50
kavel: 609
(Etnografica) Helm masker
-Hout met raffia. H 20 cm.-
€ 30 - € 50