Huidige Veiling - gesloten voor biedingen -

Antiek en Curiosa 1000-1500

veiling / Veiling 18
[1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1029] [1030 - 1039] [1040 - 1049] [1050 - 1059] [1060 - 1069] [1070 - 1079] [1080 - 1089] [1090 - 1099] [1100 - 1109] [1110 - 1119] [1120 - 1120]
kavel: 1000
(Antiek) Tinnen pul
-Tinnen pul met deksel. Roosmerk onleesbaar. H 22 cm. 19e eeuw-
€ 40 - € 70
kavel: 1001
(Antiek) Appelketel
-Koperen Appelketel ca 1800.-
€ 30 - € 50
kavel: 1002
(Collectibles) Medaille
-Erepenning voor Verdienste jegens Openbare Verzamelingen, Uitgereikt aan Alphons Muns in 1914. (Fotograaf 1883-1972) In origineel foudraal. -

verkocht € 270.00
kavel: 1003
(Kunst) J ten Cate
-Olieverf op paneel, landschap. Hierbij een werk op doek met winterse voorstelling. -

verkocht € 50.00
kavel: 1004
(Antiek) Portret
-Olieverf op doek portret van een rijk man. Afm 57x40 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 1005
(Antiek) Vogelkooi
-Een koperen vogelkooi. Ca 1900. h 44 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1006
(Antiek) Schotel
-Delftse schotel met polychroom decor. ca 1800. Dia 34 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1007
(Antiek) Delftse Schotel
-18e eeuw, blauw wit decor dia 35 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1008
(Antiek) Schotel
-Polychrome Delftse schotel. 18e eeuw Dia 34 cm (Restauratie)-

verkocht € 50.00
kavel: 1009
(Antiek) Borden
-Een lot van drie 18e eeuwse Delftse borden 2 met blauw wit decor. 1 met polychrome decoratie. Dia 23 cm-

verkocht € 40.00