Antiek 1000-1500

Open voor biedingen

veiling / Veiling 18 Aziatica, Etnografica, Kunst, Antiek en Design
[1000 - 1009] [1010 - 1024] [1025 - 1032]
kavel: 1000
(Antiek) Tinnen pul
-Tinnen pul met deksel. Roosmerk onleesbaar. H 22 cm. 19e eeuw-
€ 40 - € 70
kavel: 1001
(Antiek) Appelketel
-Koperen Appelketel ca 1800.-
€ 30 - € 50
kavel: 1002
(Collectibles) Medaille
-Erepenning voor Verdienste jegens Openbare Verzamelingen, Uitgereikt aan Alphons Muns in 1914. (Fotograaf 1883-1972) In origineel foudraal. -
€ 40 - € 70
kavel: 1003
(Kunst) J ten Cate
-Olieverf op paneel, landschap. Hierbij een werk op doek met winterse voorstelling. -
€ 40 - € 70
kavel: 1004
(Antiek) Portret
-Olieverf op doek portret van een rijk man. Afm 57x40 cm.-
€ 40 - € 70
kavel: 1005
(Antiek) Vogelkooi
-Een koperen vogelkooi. Ca 1900. h 44 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 1006
(Antiek) Schotel
-Schotel-
€ 50 - € 70
kavel: 1007
(Antiek) Schotel
-18e eeuw, blauw wit decor-
€ 50 - € 70
kavel: 1008
(Antiek) Schotel
-Polychrome Delftse schotel. 18e eeuw-
€ 50 - € 80
kavel: 1009
(Antiek) Borden
-Een lot van drie 18e eeuwse Delftse borden 2 met blauw wit decor. 1 met polychrome decoratie.-
€ 40 - € 70