Huidige Veiling - gesloten voor biedingen -

Zilver en goud 1600-1800

veiling / Veiling 18
[1600 - 1609] [1610 - 1619] [1620 - 1629] [1630 - 1641] [1642 - 1651] [1652 - 1661] [1662 - 1671] [1672 - 1677]
kavel: 1600
(Sieraden) Broches
-Een lot van 3 Engelse Birmingham gekeurde broches. Allen begin 20e eeuw.-

verkocht € 30.00
kavel: 1601
(Goud) Rouwbroche
-Met klein haarstukje aan de binnenzijde. 19e eeuw 4 gram.-

verkocht € 70.00
kavel: 1602
(Goud) Design ring
-Vrije vormgeving 14 karaats. 4,5 gram-

verkocht € 80.00
kavel: 1603
(Goud) Staafbroche
-14 karaats, bezet met briljantjes 4 gram-

verkocht € 60.00
kavel: 1604
(Goud) Tientje 1875
-In 14 karaats gouden setting. 10,67 gram.-

verkocht € 220.00
kavel: 1605
(Sieraden) Cultive parels
-Een dubbel cultive parelsnoer met zilveren slot. -

verkocht € 30.00
kavel: 1606
(Goud) Hangers
-1 camee en een andere hanger in 14 karaats setting.-

verkocht € 60.00
kavel: 1607
(Goud) Ring
-14 karaats gouden ring bezet met een mosagaat. 5,57 gram-

verkocht € 70.00
kavel: 1608
(Sieraden) Cultive parels
-Halssnoeren beide met zilveren sluiting.-
€ 40 - € 70
kavel: 1609
(Goud) Ring
-14 karaats ring bezet met een groen edelsteen. 6,8 gram-

verkocht € 120.00