Zilver en goud 1600-1800

Open voor biedingen

veiling / Veiling 18 Aziatica, Etnografica, Kunst, Antiek en Design
[1600 - 1609] [1610 - 1619] [1620 - 1623]
kavel: 1600
(Sieraden) Broches
-Een lot van 3 Engelse Birmingham gekeurde broches. Allen begin 20e eeuw.-
€ 30 - € 50
kavel: 1601
(Goud) Rouwbroche
-Met klein haarstukje aan de binnenzijde. 19e eeuw-
€ 40 - € 70
kavel: 1602
(Goud) Design ring
-Vrije vormgeving 14 karaats.-
€ 30 - € 50
kavel: 1603
(Goud) Staafbroche
-14 karaats, bezet met briljantjes-
€ 30 - € 50
kavel: 1604
(Goud) Tientje 1875
-In 14 karaats gouden setting. -
€ 100 - € 180
kavel: 1605
(Sieraden) Cultive parels
-Een dubbel cultive parelsnoer met zilveren slot. -
€ 30 - € 50
kavel: 1606
(Goud) Hangers
-1 camee en een andere hanger in 14 karaats setting.-
€ 30 - € 50
kavel: 1607
(Goud) Ring
-14 karaats gouden ring bezet met een mosagaat.-
€ 40 - € 70
kavel: 1608
(Sieraden) Cultive parels
-Halssnoeren beide met zilveren sluiting.-
€ 40 - € 70
kavel: 1609
(Goud) Ring
-14 karaats ring bezet met een groen edelsteen.-
€ 60 - € 100