Zilver Goud en sieraden 1800-2000

veiling / Veiling 17 Oktober 2018
[1800 - 1809] [1810 - 1819] [1820 - 1829] [1830 - 1839] [1840 - 1848]
kavel: 1800
(Zilver) Dienschaal
-Zilveren schaal met losse glazen inzet stukken.-

verkocht € 70.00
kavel: 1801
(Zilver) Lot
-2 vroege lepeltjes, suikertang, lakstempel en 2 anderen.-

verkocht € 50.00
kavel: 1802
(Zilver) Kurkentrekker
-Schoonhoven gekeurd. Met cherubijn bekroond. H 9 cm.-
€ 200 - € 300
kavel: 1803
(Zilver) Mes 18e eeuw
-18e eeuws pistool mesheft met decoratie van figuren. In bijhorende leren koker gedateerd 1775. Gemerkt met oud onleesbaar keur en herkeur Z.-

verkocht € 150.00
kavel: 1804
(Goud) Ring
-18 karaats gouden ring bezet met een Chalcedoon. Totaal gewicht.-

verkocht € 140.00
kavel: 1805
(Sieraden) Koraal
-Bloedkoraal l 84 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 1806
(Goud) Ringen
-1 met een Robijn en 1 met een ovale koraal. Hierbij een koralen hanger.-

verkocht € 240.00
kavel: 1807
(Design sieraden) Hans Hansen
-Zilveren ketting met kantige schakels. Gemerkt HaH Denmark. Circa 1970.-

verkocht € 220.00
kavel: 1808
(Sieraden) Ketting
-Spang met daaraan 3 hangers bezet met elk een ovaal geslepen malachiet. Gekeurd 1982 met meesterkeur QPP Hollands design.-

verkocht € 160.00
kavel: 1809
(Sieraden) Lot
-Lot zilveren broches etc.-

verkocht € 90.00