Veiling: Veiling 47 sessie 1 maandag 17 juni

14. Schilderij, Jan Zoetelief Tromp

Schilderij van twee bloemenplukkende meisjes in een duinlandschap door Jan Zoetelief Tromp (1872-1947), olieverfschilderij op eikenhouten paneel. Rechtsonder gesigneerd J. Zoetelief Tromp, jaren 20/30.

Startbod: € 5

24. Lithografie, Corneille

Kleurenlithografie getiteld "L'allongeé" door Corneille (Guillaume van Beverloo 1922-2010). Épreuve d'Artiste uitvoering, linksonder gesigneerd met potlood, getiteld en gedateerd 1976.

Startbod: € 5

42. Schilderij, Jan Knikker Junior

Schilderij van een havengezicht met de Grote Kerk van Dordrecht door Jan Knikker Junior (1911-1990). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd. Derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

45. Aquarel, Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman

Aquarel van een akker met hooibergen door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Rechtsonder gesigneerd en gedateerd oktober 1963.

Startbod: € 5

53. Lithografie, Bram van Velde

Startbod: € 5

80. Teddybeer, Steiff

Teddybeer van Steiff met modelnaam Dicky, een replica teddybeer van 1930. Teddybeer met Knopf in het oor en originele label. Made in Germany, 1985.

Startbod: € 5

83. Katten, Steiff

Negen pluche Steiff katten in rieten mandje waarvan vier voorzien van Knopf in het oor en één met papieren naamlabel Topsy. Duitsland, jaren 50-90.

Startbod: € 5

84. Uil, Villeroy & Boch

Keramieken uil door Villeroy & Boch naar ontwerp van Rosemarie Benedikt, uit de modelreeks “Animal Park”. Aan de onderzijde van de staart gemerkt en geproduceerd in Luxemburg tussen 1995-2000.

Startbod: € 5

98. Jugendstil dienblad, Villeroy & Boch

Porseleinen Jugendstil dienblad met strak gestileerde decoratie van Villeroy & Boch, blad voorzien van nikkelen montuur en handvatten. Aan de onderzijde gemerkt Villeroy & Boch Dresden, omstreeks 1900.

Startbod: € 5

104. Art Deco vazen, Doyen

Persglazen Art Deco amberkleurige, groter formaat pique fleur met verchroomd rooster en een lichtblauwe Art Deco vaas met kartelrand. Beide vazen door Verreries Globeleterries Doyen, Florali serie. België, jaren 30.

Startbod: € 5

123. Art Deco schenkkan, Mobach

Keramieken Art Deco schenkkan door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van het modelnummer 682, jaren 30.

Startbod: € 5

212. Hazen, Steiff

Zes pluche hazen van Steiff, meerdere dieren voorzien van Knopf in het oor en één haas voorzien van het originele papieren label met naamsvermelding Niki. Gefabriceerd in Duitsland, jaren 60-80.

Startbod: € 5

219. Boeddha

Bronzen donker patineerde Boeddha. Azië, eind 20e eeuw.

Startbod: € 5

251. Modelauto Mercedes

Blikken auto, model Mercedes 250 SE, type W108. Fabrikant Ichiko, Japan, jaren 60.

Startbod: € 5

255. Borden

Twee Delfts blauwe handbeschilderde aardewerken borden met landschappelijk- en vogelmotief. Begin 1800.

Startbod: € 5

260. Serveerschalen

Drie keramieken serveerschalen; een West Germany rond serveerbord met floraal motief, een Portugese schaal met diermotief en een cakeschaal gemerkt Pleysant Franeker. Jaren 70.

Startbod: € 5

261. Vaas, Eva Lukkenaer

Polychroom geglazuurde vaas met meervoudig golvende kraag door Eva Lukkenaer (Pottenbakkerij De Vuurplaats te Wijster). Aan de onderzijde gesigneerd en gedateerd 2007.

Startbod: € 5

291. Art Deco schenkkan, Mobach

Keramieken bruin-beige geglazuurde Art Deco schenkkan door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach, Utrecht en vermelding van modelnummer 482. Tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen