Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni
508. Gemberpot, China
Chinees porseleinen gemberpot met florale decoratie en huiselijke attributen in cartouches met een houten deksel. Groot formaat gemberpot, China, rond 1900.
Startbod: € 5
509. Schilderij, Jan Zoetelief Tromp
Schilderij van bloemenplukkende jongen en meisje door Jan Zoetelief Tromp (1872-1947). Olieverfschilderij op eikenhouten paneel, rechtsonder gesigneerd J. Zoetelief Tromp. Jaren 20/30.
Startbod: € 5
520. Linosnede, Wobbe Alkema
Linosnede met een geometrische compositie in zwart-wit door Wobbe Hendrik Alkema (Borger 1900 - 1984 Kampen). Linksonder vermelding handdruk 1978 25/7, rechtsonder gesigneerd W. Alkema 1954.
Huidig bod: € 5
546. Schaal, Max Verboeket
Kristallen driepunt schaal met paars-blauwe sliert decor naar ontwerp van Max Verboeket en uitvoering Kristalunie Maastricht. Jaren 60.
Startbod: € 5
572. Amsterdamse School snavelkan, Plateelbakkerij Zenith
Gele Amsterdamse School snavelkan naar ontwerp van Willem Stuurman en uitgevoerd door Plateelbakkerij Zenith te Gouda. Aan de onderzijde vermelding modelnummer 471, jaren 30.
Startbod: € 5
611. Dekselpot, Wim van Nuenen
Groen geglazuurde dekselpot met handgrepen door Wim van Nuenen (Schiedam, 1947). Aan de onderzijde gemerkt., vierde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
613. Art Deco vaas, Mobach
Keramieken bruin-oranje geglazuurde Art Deco vaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Utrecht en vermelding van modelnummer 695. Tweede kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
614. Tsuba, Japan
Bronzen Samoerai tsuba gedecoreerd met draak en parel. Japan, 20e eeuw.
Startbod: € 5
616. Baardmankruiken, Sint Paulusabdij
Twee aardewerken baardmankruiken uitgevoerd door de keramisten van de Sint Paulusabdij. Aan de onderzijde gesigneerd. Oosterhout, jaren 70.
Startbod: € 5
623. Teddybeer, Steiff
Steiff teddybeer met kanten kraag, maakt geluid bij omdraaien. Gemerkt met Knopf in het oor en label, betreft nummer 2076 uit een oplage van 6000 stuks voor Vedes. Duitsland, gefabriceerd in 1994.
Startbod: € 5
659. Bureaulamp, Herda
Vintage oranje bureaulamp van lampenfabrikant Herda, Amsterdam, jaren 70.
Startbod: € 5
661. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO
Lichtgroen geglazuurde keramieken bolvaas, model 1003. Uitvoering Groninger Steenfabriek ADCO, midden 20e eeuw.
Startbod: € 5
672. Vaas, Derk Holman
Aardewerken beige geglazuurde vaas door Derk Holman (1916-1982). Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 140. Derde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
677. Locomotief, Lehmann
Modeltrein locomotief L.G.B. modelnummer 2774, geschikt voor elektrische spoorbaan en gefabriceerd door Lehmann. Aan de onderzijde gemerkt, Made in West Germany, jaren 80.
Startbod: € 5
680. Vogels, Leonardo
Twee kristallen vogels met gestreept decor door Leonardo. Duitsland, eind 20e eeuw.
Startbod: € 5
684. Dienblad, Art Nouveau
Porseleinen Art Nouveau dienblad met floraal decor en voorzien van nikkelen montuur met handvatten. Aan de onderzijde voorzien van modelnummers. Eerste kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
699. Bureaulamp, Bauhaus
Bauhaus bureaulamp met metalen lampenkap en verzwaarde metalen lampenvoet. Aan de onderzijde gemerkt DRGMa. Duitsland, jaren 30.
Startbod: € 5
708. Vaas, Carstens Tönnieshof
Brutalistische keramieken vaas door Carstens Tönnieshof. West-Germany, jaren 70
Startbod: € 5
801. Vaas, Mobach
Blauwe geribbelde keramieken vaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer, derde kwart 20e eeuw.
Startbod: € 5
856. Fotoalbum
Jugendstil fotoalbum gevuld met portretten vanaf begin 1900 uit de omgeving Veendam.
Startbod: € 5
9725 CT Groningen