Veiling: Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni

508. Gemberpot, China

Chinees porseleinen gemberpot met florale decoratie en huiselijke attributen in cartouches met een houten deksel. Groot formaat gemberpot, China, rond 1900.

Startbod: € 5

509. Schilderij, Jan Zoetelief Tromp

Schilderij van bloemenplukkende jongen en meisje door Jan Zoetelief Tromp (1872-1947). Olieverfschilderij op eikenhouten paneel, rechtsonder gesigneerd J. Zoetelief Tromp. Jaren 20/30.

Startbod: € 5

520. Linosnede, Wobbe Alkema

Linosnede met een geometrische compositie in zwart-wit door Wobbe Hendrik Alkema (Borger 1900 - 1984 Kampen). Linksonder vermelding handdruk 1978 25/7, rechtsonder gesigneerd W. Alkema 1954.

Huidig bod: € 5

546. Schaal, Max Verboeket

Kristallen driepunt schaal met paars-blauwe sliert decor naar ontwerp van Max Verboeket en uitvoering Kristalunie Maastricht. Jaren 60.

Startbod: € 5

572. Amsterdamse School snavelkan, Plateelbakkerij Zenith

Gele Amsterdamse School snavelkan naar ontwerp van Willem Stuurman en uitgevoerd door Plateelbakkerij Zenith te Gouda. Aan de onderzijde vermelding modelnummer 471, jaren 30.

Startbod: € 5

611. Dekselpot, Wim van Nuenen

Groen geglazuurde dekselpot met handgrepen door Wim van Nuenen (Schiedam, 1947). Aan de onderzijde gemerkt., vierde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

613. Art Deco vaas, Mobach

Keramieken bruin-oranje geglazuurde Art Deco vaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt Mobach Utrecht en vermelding van modelnummer 695. Tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

614. Tsuba, Japan

Bronzen Samoerai tsuba gedecoreerd met draak en parel. Japan, 20e eeuw.

Startbod: € 5

616. Baardmankruiken, Sint Paulusabdij

Twee aardewerken baardmankruiken uitgevoerd door de keramisten van de Sint Paulusabdij. Aan de onderzijde gesigneerd. Oosterhout, jaren 70.

Startbod: € 5

623. Teddybeer, Steiff

Steiff teddybeer met kanten kraag, maakt geluid bij omdraaien. Gemerkt met Knopf in het oor en label, betreft nummer 2076 uit een oplage van 6000 stuks voor Vedes. Duitsland, gefabriceerd in 1994.

Startbod: € 5

659. Bureaulamp, Herda

Vintage oranje bureaulamp van lampenfabrikant Herda, Amsterdam, jaren 70.

Startbod: € 5

661. Vaas, Groninger Steenfabriek ADCO

Lichtgroen geglazuurde keramieken bolvaas, model 1003. Uitvoering Groninger Steenfabriek ADCO, midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

672. Vaas, Derk Holman

Aardewerken beige geglazuurde vaas door Derk Holman (1916-1982). Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 140. Derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

677. Locomotief, Lehmann

Modeltrein locomotief L.G.B. modelnummer 2774, geschikt voor elektrische spoorbaan en gefabriceerd door Lehmann. Aan de onderzijde gemerkt, Made in West Germany, jaren 80.

Startbod: € 5

680. Vogels, Leonardo

Twee kristallen vogels met gestreept decor door Leonardo. Duitsland, eind 20e eeuw.

Startbod: € 5

684. Dienblad, Art Nouveau

Porseleinen Art Nouveau dienblad met floraal decor en voorzien van nikkelen montuur met handvatten. Aan de onderzijde voorzien van modelnummers. Eerste kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

699. Bureaulamp, Bauhaus

Bauhaus bureaulamp met metalen lampenkap en verzwaarde metalen lampenvoet. Aan de onderzijde gemerkt DRGMa. Duitsland, jaren 30.

Startbod: € 5

708. Vaas, Carstens Tönnieshof

Brutalistische keramieken vaas door Carstens Tönnieshof. West-Germany, jaren 70

Startbod: € 5

801. Vaas, Mobach

Blauwe geribbelde keramieken vaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer, derde kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

816. Vijzel

Bronzen vijzel met stamper, 19e eeuw

Startbod: € 5

856. Fotoalbum

Jugendstil fotoalbum gevuld met portretten vanaf begin 1900 uit de omgeving Veendam.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen