Veiling: Veiling 10 mei 2017

(Glas) Leerdam vazen

1 met gravering, Hoogte 20/24 cm.

Verkocht voor € 25,00

Glas € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Co Chevallier - tekening

Olifant, gesigneerd C Chevallier.Hij werkte in de jrane 30 in Artis en maakte daar veel tekeningen. Afm 20,5x16 cm.

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Goedwagen plateelvaas

Art Noveau model vaas met lineair decor Amata. Uitvoering Royal Goedewagen. Hoogte 30,5 cm (kleine haarlijn in 1 van de oren)

Verkocht voor € 60,00

Keramiek € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Ada Stel

Modern keramisch object. Raku gestookt met blauwe glazuur aan de bovenzijde. + een boekje over de kunstenares. H 20 cm

Keramiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Jan Schonk

Litho herten. Afm 21,5x24 cm.

Kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Derk Holman

Studio keramiek, 2 vazen, asbak en een kom. Allen voluit gesigneerd en gedatteerd. (totaal 4) H 3 tot 15 cm.

Verkocht voor € 60,00

Keramiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Design) Rosenthal studio line

Zwarte vierkante vaas, design Martin Froger. + een andere porseleinen vaas gesigneerd Marlen. H 18,5 en 19 cm.

Design € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Sculpturen) Houten oude dame

Zittende oude dame met kind in haar armen. Niet gesigneerd. Hoogte 16,5 cm.

Verkocht voor € 30,00

Sculpturen € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Glas) A.D. Copier

Kandelaar met bollen + een vaasje met slingers gesigneerd Roche. H 10 en 25 cm.

Glas € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Arie Zuidersma

Map met 12 lino's van de hand van Arie Zuidersma. Gemaakt in een oplage van 25 stuks waarvan 4 Hors Comerce. Dit is nr 1 H.C.

Verkocht voor € 150,00

Kunst € 100 - € 180 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Kunst ) Peter Struycken

Zeefdruk, geometrie. Afm beeld 43x43 cm.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Glas) A.D. Copier

Eierdop set servies colopal, met originele sticker.

Verkocht voor € 50,00

Glas € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Dirk Verheul jr - Aquarel

Scene met marktplein met figuren. Gesigneerd D Verheul jr 27 feb '31. afm 13,5x21,5 cm.

Verkocht voor € 80,00

Kunst € 80 - € 140 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Plateel

2 vaasje decor corona (1 besch) en pindabakjes.

Verkocht voor € 25,00

Keramiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Design sieraden) Lapponia

Een ring + een paar oorbellen. Beide voluit gemerkt. Ontwerp Bjorn Weckstrom.

Verkocht voor € 130,00

Design sieraden € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Compositie

Gemaakt van drukletters en in midden en gemodeleerde C. Onbekend kunstenaar

Bekijk kavel

(Design) Lamp

Geborsteld aluminium. Schakelaar kapot.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Kunst) Jan Steen

Box "De vogelvrijheid van Jan Steen" wmet boek en bronzen sculptuur.

Verkocht voor € 160,00

Kunst € 80 - € 120 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Hennie van der Vegt

Silleven met knoflook, afm beeld 20x22 cm

Verkocht voor € 110,00

Bekijk kavel

(Sculpturen) Jan Steen

Brons, "de trap". Uitvoering eigen studio 2003. Oplage 6 ditis nr 2. Hoogte inclusief staander 160 cm. Met aankoopbon Galerie wiek XX

Verkocht voor € 2.500,00

Sculpturen € 500 - € 800 (Startprijs: € 500,00)

Bekijk kavel

(Design Kleding) Jan Jansen

3 paar schoenen van de hand van Jan Jansen+ 2 paar van Thiery Ribaut. Alle maat 38 en 2 laren tassen.

Verkocht voor € 35,00

Design Kleding € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Design) Lamp

Gepo amsterdam + een andere

Design € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(kunst) Jan Steen

Gemengde techniek, vogelman. Afm 20x28 cm.

Verkocht voor € 50,00

kunst € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Koo Stroo

Abime

Bekijk kavel

(Kunst) W.R. van Goor

Shed in blue and red. Voluit gesigneerd. Eigen studio 2004.

Verkocht voor € 70,00

Kunst € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel