Veiling: Veiling 10 mei 2017

Catalogus downloaden

2023 - (Tinnen figuren) Soldaten

Een collectie soldaten H 5 cm

Bekijk kavel

Tinnen figuren € 30 - € 50

2024 - (Poppen) wassen pop

This item contains no English description. See the Dutch description:

Bekijk kavel

Poppen € 20 - € 30

2025 - (Steiff) Vilt pop

Man in blauwe jas, met pet en laarzen. Gemerkt met knopjes in de oren. Uitvoering Steiff circa 1915. ( Motgaatjes en lichte verkleuring)

Bekijk kavel

Steiff € 300 - € 500

2026 - (Poopen) Armand Marseille

Model 995, in jurkje. H 32 cm,.

Bekijk kavel

Poopen € 30 - € 50

2028 - (Poppen) G.B Germany

Porseleinen hoofd met glazen ogen. In zwarte jurk.

Bekijk kavel

Poppen € 20 - € 30

2029 - (Poppen)

Allen gemerkt 80 rue Mazarin Paris. 3x totaal + 1 andere

Bekijk kavel

Poppen € 30 - € 50

4000 - Foto camera's

Lot

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4001 - Divers kleingoed

Sieraden lepeltjes e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4002 - 2 schilderijen

2x

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4003 - Plateel

Lotje

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4004 - Diversen

Glaswerk e.d

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4005 - Dienblad

Voorraadpot etc

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4006 - Lot diversen

2 tegels 18e eeuw en beeld

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4007 - Lot pennen

En kokertje been etc

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4008 - Klokkenstel

Marmer

Bekijk kavel

€ 30 - € 50

4009 - Lijstjes

Etc

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4010 - Boeken

Over glas e.d

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4011 - Lot divers

Reclame bakje koffer e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4012 - Lotje curiosa

Boheemse glazen buste e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4013 - Lotje divers

Vulpennen, gehamerde dozen e.d.

Bekijk kavel

€ 30 - € 50

4016 - Lot diversen

Beslag boor etrc

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4017 - Zuid Holland serviesje

Grijs met gouden biesjes

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4018 - Schuimspanen

2 stuks en 2 anderen

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.