Veiling: Veiling 10 mei 2017

Catalogus downloaden

4045 - (Kunst) Sylvia Benniks

Olieverf op doek, voorstelling van papavers. Voluit gesigneerd. Afm 80x60 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 10 - € 20

4046 - (Kunst) Schilderij zonnebloemen

Onduidelijk gesigneerd 48x40 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 10 - € 20

4047 - (Aziatica) Dekslelpot

Met reliëf decoratie van perziken en bladeren. Onderzijde gemerkt. H 33 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

4048 - (Antiek) Bouilliere

Tin met fijne decoratie en losse beker

Bekijk kavel

Antiek € 10 - € 20

4049 - (Aziatica) Olielampje

Tibet of Nepal, 5 compartimenten bekroond met vogeltjes.

Bekijk kavel

Aziatica € 10 - € 20

4050 - (muziekinstrumenten) Fluit

Yamaha

Bekijk kavel

muziekinstrumenten € 10 - € 20

4051 - (Klokken)

Begin 20e eeuw

Bekijk kavel

Klokken € 10 - € 20

4052 - (Meubilair) Spiegel

In goud vergulde lijst.

Bekijk kavel

Meubilair € 10 - € 20

4053 - (Meubilair) Salontafel Ovaal model

Op kruispoot

Bekijk kavel

Meubilair € 10 - € 20

4054 - (Meubilair) Tafel

UItgestoken florale decoratis op het blad

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4055 - Regulateur kasten

3 stuks

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4059 - Gewichten voor klokken

This item contains no English description. See the Dutch description:

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4060 - Klok onderdelen

doos vol

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4061 - Klokken

Diverse soorten

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4062 - Klok onderdelen

doos vol

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4063 - Klok onderdelen

Doos cvol

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4064 - Industriele lamp

Hierbij een aantal anderen.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4065 - Servies

Terrine's e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4066 - Staande klok

Samengesteld

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4067 - Antiek stoeltje

Opknapper

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4068 - Bestekset

Plated

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4069 - Spinnewile

Bouwpakket, en een barameter

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4070 - Accordeon

En patheophoon

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.