Veiling: Veiling 10 mei 2017

Catalogus downloaden

4096 - Lot aziatica

Veelal porselein

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4097 - Lot modern

Keramiek e.d.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4098 - Lot plateel

doos vol

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4099 - Lot borden

O.a. 18e eeuw

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4100 - (Kunst) Hannes Postma

Kleurenlitho 1972

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 30

4101 - (Kunst) Last ditch plea for native leader

Zeefdruk gesigneerd Leonard Peltier, 1989

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 30

4102 - (Design) Gebr kupfer

Wand bord met reliëf van een boot met een mannetje. Achterzijde gemerkt met sticker. Dia 50 cm.

Bekijk kavel

Design € 60 - € 100

4103 - (Meubilair) Tafel

Uitschuifbaar

Bekijk kavel

Meubilair € 40 - € 70

4104 - (Kunst) Jan Vaatstra

Monotype "Pam"

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 30

4105 - (Kunst) Jac de Vries

Aquarel landschap.

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 30

4106 - (Curiosa) Foto's

5 stuks ingelijst.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

4107 - (Keramiek) Maastrichts aardewerk

Decor pinksterbloem.

Bekijk kavel

Keramiek € 20 - € 30

4108 - (Aziatica) Sang de Bouef Dekselpot

20e eeuw. Hoogte 32 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

4109 - Koperen schaal

Met relief afbeelding van Rubens. gesigneerd Dupius. (toon Dupius?) Diameter 68 cm.

Bekijk kavel

€ 30 - € 50

4110 - (Curiosa) Emaille bord

Dobbelman BZK

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 50

4111 - (Curiosa) Gieter

Veelkleurige decoratie.Gieter

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

4112 - Hummel Bordejs

E.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4113 - Hummel

Lijstjes e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4114 - Hummel

Kaarten, sigarenbandjes e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4116 - Schoolkaarten

4x

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4117 - Lot lijstwerk

Divers

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4118 - Tegels

Makkum

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4119 - Lijstwerk

Divers

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4120 - Lot diversen

Waaronder chinees beeld

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.