Veiling: Veiling 10 mei 2017

Catalogus downloaden

4121 - Lot diversen

Aziartixche theepotten

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4122 - Lot lijstwerk

Divers

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4123 - Lot divers

Dekselpotten e.d.

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4124 - Lot divers

Tinne schalen e.d.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4125 - Ets Martinitioren

Ingelijst

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4126 - Verrekijker

In foudraal

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4127 - Afrikaans beeld

Groot

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4128 - Schookaart

Hamburg america line

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4129 - Schilderijen

2 stuks

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4130 - Lot divers

militair e.d.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4131 - Verkade albums

Lot

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4132 - Diverse lijsten

veelal militair

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4133 - Schaal

De rijn leiderdiorp

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4134 - Stereovita

Autoplaatjes

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4135 - Lotje sieraden

Veelal zilver

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4136 - Lot aziatica

Divers

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4137 - Verzilverde lepeltjes

Doos vol

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4138 - Lot sieraden

Divers

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4139 - Duplicator

This item contains no English description. See the Dutch description:

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4140 - Serviesje

japans

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4141 - Aziatische vazen

Cinnabare ware

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4142 - Scepter

En cloisonne beker

Bekijk kavel

€ 20 - € 30

4143 - Lot glaswerk

Oa zoutvaatjes

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4144 - Soya flesje

en 2 anderen

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

4145 - Goes prent

En een verzilverdere theepot

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.