Veiling: Veiling 10 mei 2017

26 - (Zilver) Lodereindoosje

Hollands zilver florale decoraties. Jaarletter 1852, scheurtjes in de deksel.

Bekijk kavel

Zilver € 30 - € 50

27 - (naturalia) krodeillen leren tassen

2 stuks

Bekijk kavel

naturalia € 20 - € 30

28 - (Meubels) 4 stoelen

Biedemeier 19e eeuw.

Bekijk kavel

Meubels € 30 - € 50

29 - (Meubels) 4 stoelen

19e eeuw.

Bekijk kavel

Meubels € 30 - € 50

30 - (Meubilair) Piedestal

Romeinse zuil.

Bekijk kavel

Meubilair € 20 - € 30

31 - (Aziatica) Satsuma kop en schotels

Fijne kwaliteit schilderwerk met afbeelding van landschap met mount Fuiji. Onderzijde gemerkt. (1 kop met besch en de andere kopjes wat verkleurd) + een Chinees dienblad met bamboe rand decoratie. Circa 1920.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

32 - (Curiosa) Haarspelden

Een leuke collectie celluloid en schildpad haarspelden en stokken. Circa 1900 Totaal 15x en celluloid doosje.

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 50

33 - (Zilver) Art deco roomstel

Zilver. 2e gehalte, 835/1000. Gehamerd met aangezet rond dicht oor. Lengte melkkan 12,5 cm, Suikerschaal 10,5 cm. Gewicht 121 gram.

Bekijk kavel

Zilver € 40 - € 70

34 - (Antiek) Islamitisch flesje

Miniatuur flesje Bruin kleurig met oxidatie. Circa 8e / 11e eeuw. H 29 mm

Bekijk kavel

Antiek € 30 - € 50

35 - (Meubilair) Speeltafel

Biedemeijer speeltafel met opklapbaar blad en lade. 19e eeuw.

Bekijk kavel

Meubilair € 30 - € 50

36 - (Meubilair) Hoekkast

20e eeuw.

Bekijk kavel

Meubilair € 50 - € 80

37 - (Keramiek) Beatrix

Societe Ceamique, 6 kop en schotels en eierdop set. (besch) + 2 glazen items

Bekijk kavel

Keramiek € 30 - € 50

38 - (Zilver) Lepels en bijbel

12 theelepels met Art Deco steel + een bijbel met zilveren slot.

Bekijk kavel

Zilver € 30 - € 50

39 - (Meubilair) Ovale tafel

19e eeuw.

Bekijk kavel

Meubilair € 30 - € 50

40 - (Meubilair) Meidenkastje

2 deurtjes en lade. Met getordeerde pilaren 19e eeuw.

Bekijk kavel

Meubilair € 50 - € 80

41 - (Klokken) Wandklok

Compleet.

Bekijk kavel

Klokken € 20 - € 30

42 - (Zilver) Divers zilver

Collectie lepels en ander bestek + een verzilverd melkkannetje.

Bekijk kavel

Zilver € 30 - € 50

43 - (Porselein) Saksich

Theepot, melkan in blauw en suikerpot in roze decor. O.a Tettau. 19e eeuw

Bekijk kavel

Porselein € 30 - € 50

44 - (Kunst) H.J. van Wijk

Aquarel stilleven met bij en mand met noten. Afm 8x8 cm. Ingelijst

Bekijk kavel

Kunst € 50 - € 80

45 - (Zilver) Miniaturen

Een lot van 5 zilveren miniaturen en een vingerhoed.

Bekijk kavel

Zilver € 40 - € 70

46 - (Antiek) Parfumflesjes

Een lot bestaande uit 6 parfum flesjes 3 met zilver + 4 pijpenkoppen waaronder 1 m.b.t. een smid.

Bekijk kavel

Antiek € 40 - € 70

47 - (Antie) Fotolijstjes

Een verzameling van 6 stuks. (Besch)

Bekijk kavel

Antie € 30 - € 50

48 - (Volkskunst) Kroontjepen

Opengewerkte benen greep met de naam J Hofstee. + 2 andere items.

Bekijk kavel

Volkskunst € 20 - € 30

49 - (Curiosa) Reclameborden

Radsonne blikken bord met afbeelding van fietsverlichting en dynamo. En 2 emaille bordjes.

Bekijk kavel

Curiosa € 40 - € 70

50 - (Etnografica) Beeld

Moeder die haar kind borstvoeding geeft West Afrika 20e eeuw. Hoogte 79 cm

Bekijk kavel

Etnografica € 60 - € 100

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.