Veiling: Veiling 10 mei 2017

77 - (Aziatica) Bijzettafel

Of voet voor een groet vaas. Chinees snijwerk met fraai uitgewerkte koppen. Circa 1900 H

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

78 - (Aziatica) Chinese Ton

Met beschildering.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

79 - (Aziatica) Seppa

Stalen ovalen seppa met goud ingelegde decoraties van bladeren. Japan Edo Periode. H 5,9 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

80 - (Antiek) 18e eeuws boek

Envangeliums van Mattheus 1739. + 2 anderen.

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 30

81 - (Aziatica) Netsuke 19e eeuw

Ivoor, voorstelling van een fluit spelende man met water buffel. Onderzijde gesigneerd met karakter. Japan circa 1860. H 3,2 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 150 - € 250

82 - (Aziatica) Batik doeken

3 stuks totaal

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

83 - (Aziatica) Theebus

Gehamerd koper, Boddem gesigneerd met karakter. Hoogte 12 cm ci 1920

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

84 - (Aziatica) Tsuba

Stalen Maru Tsuba met gegraveerde en ingelegde koperen decoraties. Japan edo periode Diameter 8 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

85 - (Aziatica) Tsuba

Bronzen maru tsuba met opgehoogd en deels verguld decor van samoerais. Gesigneerd. In bijhorende kiri box

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

86 - (Aziatica) Terracotta vazen

Yixing vazen met decoratie van vogels en flora. 20e eeuw. H

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

87 - (Aziatica) Sang de Bouef kom

19e eeuw of vroeger. H 5 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

88 - (Judaica) Vaas

Hand geslepen decor van Menhora en andere symboliek. H 18 cm, 19e eeuw. (minimale chip)

Bekijk kavel

Judaica € 150 - € 250

89 - (Postzegels) Album wereld

Deels gevuld.

Bekijk kavel

Postzegels € 10 - € 20

90 - (Aziatica) Kettingen

3x + een doos met been bezet.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

91 - (Curiosa) Emaille

Grijs gewolkt emaille zand zeep soda set en lepels.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

92 - (Antiek) Kantwerk

Lotje waaronder letterlap 1914

Bekijk kavel

Antiek € 30 - € 50

93 - (Aziatica) Netsuke 19e eeuw

Ivoor, voorstelling van een staande man met instrument. Onderzijde gemerkt met karakter. Japan circa 1880. H 5 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

94 - (Aziatica) Lakwerk paneel

24x30 cm. Met gezicht op mount Fuiji. + bamboe blad.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

95 - (Boeken) Millers guides

4 stuks

Bekijk kavel

Boeken € 20 - € 30

96 - (Muziek) Beatles scrapalbums

Een uitgebreide collectie.

Bekijk kavel

Muziek € 30 - € 50

97 - (Aziatica) Tsuba

Gietijzeren maru vorm met opgehoogde vergulde applicaties van insecten. In kiri box. 19e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

98 - (Antiek) Kerk boek Martini kerk

+ een kandelaar met antieke tegel

Bekijk kavel

Antiek € 30 - € 50

99 - (Etnogafica) Beeld

2 stuks

Bekijk kavel

Etnogafica € 20 - € 30

100 - (Antiek) Borstel set WMF

This item contains no English description. See the Dutch description:

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 30

101 - (Antiek) Beursbeugel

+ een andere

Bekijk kavel

Antiek € 40 - € 70

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.