Veiling: Veiling 10 mei 2017

102 - (Aziatica) Netsuke 19e eeuw

Ivoor, voorstelling van een grazend paard. Onderzijde gesigneerd. Japan circa 1800. Hoogte 4,2 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

103 - (Antiek) Hoerehondjes

4x H 17 en 22 cm.

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 30

104 - (Postzegels) Albums

2 luxe albums, deels gevuld

Bekijk kavel

Postzegels € 30 - € 50

105 - (Etnografica) Vijzel

H 34 cm

Bekijk kavel

Etnografica € 20 - € 30

106 - (Aziatica) Tsuba

Gietijzeren tsuba met relifdecor van bloemen deels verguld. In bijhorende kiri box. 19e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

107 - (Scheepvaart) Sextant

Kelvin en Hughes

Bekijk kavel

Scheepvaart € 20 - € 30

108 - (Aziatica) Nederlands Indisch beeld

Gesigneerd N.J.M Tjanon Panti H 34 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

109 - (Antiek) Lantaarn

Met originele bevestiging en deksel. 19e eeuw.

Bekijk kavel

Antiek € 40 - € 70

110 - (Antiek) Lantaarn

Staande lantaarn, met gekleurd glas. Gedragen door een maria beeld. Hoogte 96 cm.

Bekijk kavel

Antiek € 100 - € 180

111 - (Antiek) Schoenen

Leer, voor een kind of pop. Begin 1900.

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 30

112 - (Judaica) Olielamp

Staande messing olielamp. 19e eeuw H 78 cm.

Bekijk kavel

Judaica € 100 - € 180

113 - (Aziatica) Kastje

Klein lakwerk katsje Zwarte ondergrond met rood en goud beschilderd. `Begin 1900, hoogte

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

114 - (Aziatica) Tsuba

Bronzen tsuba met vergulde relief decoraties van samoerais. gesigneerd met karakters. 19e eeuw in bijhorende kiri box.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

115 - (Curiosa) Lotje

Rouwsieraden, enveloppes, horloges e.d.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

116 - (Curiosa) Reclame

Bonbon doezen e.d.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

117 - (Curiosa) Letterlappen

en anderen

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

118 - (Aziatica) Netsuke 19e eeuw

Ivoor, voorstelling van een zittend konijn met hoornen ogen. Japan 18e eeuw. H 2,6 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

119 - (Curiosa) Diploma's

11 stuks totaal veel ingelijst.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

120 - (Aziatica) Karuta Hyakunin-Isshu

Kaartspel bestaande uit 182 kaarten met afbeelding van strijders en karakters. In houten kist Japan Meiji periode. (sommige kaarten met worm gaatjes)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

121 - (Curiosa) Kantwerk

Uitgebreide collectie

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 50

122 - (Curiosa) Kantwerk

Een uitgebreide collectie

Bekijk kavel

Curiosa € 30 - € 50

123 - (Curiosa) Kantwerk

Een uitgebreide collectie

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

124 - (Curiosa) Geemailleerde beker

Geemailleerde beker Victoria Diamond Jubilee 1897 + een kleinere versie. H 9,5 and 9 cm

Bekijk kavel

Curiosa € 60 - € 100

125 - (muziekinstrumenten) Aziatisch instrument

+ een Aziatische vlieger.

Bekijk kavel

muziekinstrumenten € 30 - € 50

126 - (Muziek instrumenten) Schoot harp

In houten bijhorende kist.

Bekijk kavel

Muziek instrumenten € 30 - € 50

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.