Veiling: Veiling 13 jan 2018

Catalogus downloaden

26 - Speiegel

In houten frame

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

27 - Haltafeltje

Hierbij een lamp en een ander tafeltje

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

28 - Koffer

En lectuurrekje

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

29 - Olielampje

Hierbij 3 anderen

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

30 - Emaille aspergepan

Grijs gewolkt.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

31 - Glaswerk

Bohemen etc

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

32 - Doosjes

Deels gevuld

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

33 - Tegel delft

Inglijst

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

34 - Schilderijen

2 stuks hierbij een ets

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

35 - Platenspeler

Met koffer met platen

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

36 - Sculptuur

Keramiek

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

37 - Schilderij

Ingelijst

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

38 - Porselein

Bloempotje 19e eeuw, en 2 anderen

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

39 - Lot bestek

En plate

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

40 - Tapijt

Groot formaat

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

41 - Koro

en 3 anderen

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

42 - Japanse masker

Een lot

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

43 - Glaswerk

3x waaronder 19e eeuw

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

44 - Glazen kat

Hierbij 3 anderen kunstvoorwerpen

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

45 - Boerenbont

Lot

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

46 - Lot blikken

zeer uitgebreid

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

47 - Lot lampen

waaronder kapjes

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

48 - Porselein

Waaronder 18e eeuws

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

49 - Lot koper

Tulbanden e.d

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

50 - Verkade kist

Hierbij een andere

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.