Veiling: Veiling 13 jan 2018

Speiegel

€ 10 - € 20

In houten frame

Kavel: 26

Haltafeltje

€ 10 - € 20

Hierbij een lamp en een ander tafeltje

Kavel: 27

Koffer

€ 10 - € 20

En lectuurrekje

Kavel: 28

Olielampje

€ 10 - € 20

Hierbij 3 anderen

Kavel: 29

Emaille aspergepan

€ 10 - € 20

Grijs gewolkt.

Kavel: 30

Glaswerk

€ 10 - € 20

Bohemen etc

Kavel: 31

Doosjes

€ 10 - € 20

Deels gevuld

Kavel: 32

Tegel delft

€ 10 - € 20

Inglijst

Kavel: 33

Schilderijen

€ 10 - € 20

2 stuks hierbij een ets

Kavel: 34

Platenspeler

€ 10 - € 20

Met koffer met platen

Kavel: 35

Sculptuur

€ 10 - € 20

Keramiek

Kavel: 36

Schilderij

€ 10 - € 20

Ingelijst

Kavel: 37

Porselein

€ 10 - € 20

Bloempotje 19e eeuw, en 2 anderen

Kavel: 38

Lot bestek

€ 10 - € 20

En plate

Kavel: 39

Tapijt

€ 10 - € 20

Groot formaat

Kavel: 40

Koro

€ 10 - € 20

en 3 anderen

Kavel: 41

Japanse masker

€ 10 - € 20

Een lot

Kavel: 42

Glaswerk

€ 10 - € 20

3x waaronder 19e eeuw

Kavel: 43

Glazen kat

€ 10 - € 20

Hierbij 3 anderen kunstvoorwerpen

Kavel: 44

Boerenbont

€ 10 - € 20

Lot

Kavel: 45

Lot blikken

€ 10 - € 20

zeer uitgebreid

Kavel: 46

Lot lampen

€ 10 - € 20

waaronder kapjes

Kavel: 47

Porselein

€ 10 - € 20

Waaronder 18e eeuws

Kavel: 48

Lot koper

€ 10 - € 20

Tulbanden e.d

Kavel: 49

Verkade kist

€ 10 - € 20

Hierbij een andere

Kavel: 50

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Klinkhamer Veilinghuis

(031)505532122