Veiling: Veiling 13 jan 2018

Markttafels

€ 10 - € 20

3 stuks

Kavel: 101

Tuin meubilair

€ 10 - € 20

Stoelen en tafel

Kavel: 102

Rotan meubeltjes

€ 10 - € 20

Lot

Kavel: 103

Pianokruk

€ 10 - € 20

En tafeltjes

Kavel: 104

Slee

€ 10 - € 20

Hierbij kist met blikken

Kavel: 105

Lamp

€ 10 - € 20

Gispen stijl

Kavel: 106

Lot schaatsen

€ 10 - € 20

Houtjes

Kavel: 107

Kist

€ 10 - € 20

Hout

Kavel: 108

Aquarel

€ 10 - € 20

Franse romantische aquarel . gesigneerd

Kavel: 109

Tekening

€ 10 - € 20

Bootje, gesigmneerd

Kavel: 110

Ets

€ 10 - € 20

Koninklijke Nederlandse zoutindustrie Boekelo Fabriek te Hengelo.

Kavel: 111

Ets

€ 10 - € 20

hollands landschap

Kavel: 112

Ets

€ 10 - € 20

Colin Hunter.

Kavel: 113

Ikoon

€ 10 - € 20

19e eeuw

Kavel: 114

Keramiek

€ 10 - € 20

Boch kaststel en borden.

Kavel: 115

kinderwagens

€ 10 - € 20

4 stuks

Kavel: 116

Poppenkast

€ 10 - € 20

Met poopen etc

Kavel: 117

Schoolbord

€ 10 - € 20

Staande

Kavel: 118

Kleingoed

€ 10 - € 20

Lot divers

Kavel: 119

Kinderwagen

€ 10 - € 20

en 3 stoeltjes

Kavel: 120

Wandelwagen

€ 10 - € 20

hout

Kavel: 121

Aardewerk

€ 10 - € 20

Booths pomadour en een andere

Kavel: 122

Doos divers

€ 10 - € 20

Aardewerk

Kavel: 123

krukken

€ 10 - € 20

3stuks

Kavel: 124

Stoel

€ 10 - € 20

Met draaibaar zitvlak

Kavel: 125

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Klinkhamer Veilinghuis

(031)505532122