Veiling: Veiling 13 jan 2018

Catalogus downloaden

101 - Markttafels

3 stuks

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

102 - Tuin meubilair

Stoelen en tafel

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

103 - Rotan meubeltjes

Lot

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

104 - Pianokruk

En tafeltjes

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

105 - Slee

Hierbij kist met blikken

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

106 - Lamp

Gispen stijl

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

107 - Lot schaatsen

Houtjes

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

108 - Kist

Hout

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

109 - Aquarel

Franse romantische aquarel . gesigneerd

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

110 - Tekening

Bootje, gesigmneerd

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

111 - Ets

Koninklijke Nederlandse zoutindustrie Boekelo Fabriek te Hengelo.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

112 - Ets

hollands landschap

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

113 - Ets

Colin Hunter.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

114 - Ikoon

19e eeuw

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

115 - Keramiek

Boch kaststel en borden.

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

116 - kinderwagens

4 stuks

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

117 - Poppenkast

Met poopen etc

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

118 - Schoolbord

Staande

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

119 - Kleingoed

Lot divers

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

120 - Kinderwagen

en 3 stoeltjes

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

121 - Wandelwagen

hout

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

122 - Aardewerk

Booths pomadour en een andere

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

123 - Doos divers

Aardewerk

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

124 - krukken

3stuks

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

125 - Stoel

Met draaibaar zitvlak

Bekijk kavel

€ 10 - € 20

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.