Veiling: Veiling 13 jan 2018

(Curiosa) Vacuümpomp

Op houten onderstel, stolp ontbreekt.

Verkocht voor € 10,00

Curiosa € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

€ 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Boterkuipje

Aardewerken kuipje op onderschotel, met Hollands decor. Gemerkt Roos 19e eeuwse kopie. (Schade)

Verkocht voor € 10,00

Keramiek € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Makkum

Fruitmand, onderzijde gemerkt met gekruiste T's Dia 28 cm.

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

Bekijk kavel

(Zilver) Lot

Een lot theelepels

Verkocht voor € 40,00

Zilver € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

Bekijk kavel

(Zilver) Lot

Lepels etc

Bekijk kavel

(Keramiek) Flora

Decor Tokio

Bekijk kavel

(Keramiek) Flora

Steigerend paard Hierbij 2x Zuid Holland (Restauratie)

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

(Moderne kunst) Robertus schrijver

Olieverf op doek Voor Yes ;'81 Afm 40x60 cm.

Verkocht voor € 20,00

Moderne kunst € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Moderne kunst) Robertus Schrijver

Olieverf op doek, Verso gesigneerd en '91. Afm 50x60 cm.

Verkocht voor € 10,00

Bekijk kavel

(Kunst) Heerko Tielemans

Digitale print

Kunst € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Oliverf op doek, groep mensen lopend langs het kanaal. Gesigneerd Zerrik. Afm 30x60 cm.

Verkocht voor € 35,00

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Jaren 60 werk met monogram HK 62. Afm 100x75 cm.

Bekijk kavel

(Kunst) Heerko Tielemans

Digitale print.

Bekijk kavel

(Glas) dierfiguren

Glanna Glasbruck, Zweden.

Verkocht voor € 15,00

Glas € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Glas) Dierfiguren

Mats Jonasson en 1 andere.

Verkocht voor € 20,00

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

Bekijk kavel

(Art Deco) Diploma

Tentoonstelling Leeuwarden 1906. Ingelijst.

Verkocht voor € 10,00

Art Deco € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee jade ringen

De jade gevat in verguld metaal. China 20ste eeuw. (2)

Aziatica € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Speelgoed) Stoom machine toebehoren

Een lot Wilesco en andere merken.

Verkocht voor € 20,00

Speelgoed € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

Kinderwagen

Kinderwagen

Bekijk kavel