Veiling: Veiling 14 maart 2018

1 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 19/20e eeuw. H 25 cm. (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

2 - (Aziatica) Gemberpot Famille verte

Porseleinen gemberpot met floraal decor in cartouche. Begin 1900. H 13 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

3 - (Aziatica) Ban Chiang grafpot

Aardewerken kom op hoge voet, met geometrische decoratie. Zuid Aziatisch (Thailand) uit de Ban Chiang cultuur circa 500 v Chr.(Hersteld) H 19 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

4 - (Aziatica) Vaas

Porseleinen vaas met decoratie van een kylin in ijzerrood op de achterzijde flora. Onderzijde met zegelmerk Tung Chih, eind 19e eeuw. H 23 cm. (Lichte schilvers)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

5 - (Azaitica) kom Famille rose

Porseleinen kom met fijne polychrome decoratie en Shou karakters. onderzijde draagt Xianfeng merk. 20e eeuw. H 6,3 cm.

Bekijk kavel

Azaitica € 60 - € 100

6 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, onderzijde met zegelmerk. H 20cm. (1 kind ontbreekt hoofd)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

7 - (Aziatica) Gemberpot Guangxu

Crackle ware gemberpot met decoratie van strijders. Onderzijde met zegelmerk. Met niet bijhorend deksel. H 25 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

8 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, H 21 cm. (1 kind ontbreekt hoofd).

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

9 - (Aziatica) Porseleinen Sheeva

Zittende sheeva op lotus troon, in haar hand een stuk fruit. Onderzijde met dubbel zegelmerk. H 25 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

10 - (Aziatica) bord

Porseleinen bord met polychrome florale decoratie,. Onderzijde gemerkt als Xianfeng laat 20e eeuw. Dia 20 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

11 - (aziatica) kist

Houten kist met figurale decoraties. Afm 48x32x32 cm. India 20e eeuw

Bekijk kavel

aziatica € 40 - € 70

12 - (Aziatica) penselenbekers

Een set penselen bekers met decoratie van een kylin. H 28 cm. (Besch) 1 aan de onderzijde met zegelmerk.

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

13 - (Aziatica) Famille verte schotel

Porseleinen groot formaat schotel met florale decoraties. 18e eeuw, dia 34 cm (Gerestaureerd)

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

14 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

15 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

16 - (Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met blauw wit decor. H 23 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

17 - (Aziatica) Vaas

Porseleinen vaas met blauw wit decor. 18e eeuw, H 21 cm.(Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

18 - (Aziatica) Porseleinen Sheeva

Porseleinen Sheeva met kind. 19e eew, H 27 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

19 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, onderzijde met zegelmerk. H 27cm. (1 kind ontbreekt hoofd)

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

20 - (Aziatica) Grafvondsten

Han Dynasty H 9,5 en 11 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

21 - (Aziatica) Fo honden

2 porselein beelden van Fo honden, in polychrome decoratie. H 27 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

22 - (Aziatica) Gemberpot

Porseleinen gemberpot met Famille Jaune decoratie van een draak op gele ondergrond. onderzijde gemerkt met zegelmerk. H 9,5 cm. 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

23 - (Aziatica) Porseleinen Sheeva

Porseleinen Sheeva met kind. 19e eeuw, H 30 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

24 - (Aziatica) Kist india

Houten kist met figurale decoraties. Afm 40x25x25 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 60

25 - (Asian antiques) Porcelain Buddha

Zittende boeddha . Eind 19e eeuw onderzijde met zegelmerk. H 21cm.

Bekijk kavel

Asian antiques € 60 - € 100

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.