Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 19/20e eeuw. H 25 cm. (Besch)

Aziatica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot Famille verte

Porseleinen gemberpot met floraal decor in cartouche. Begin 1900. H 13 cm.

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Ban Chiang grafpot

Aardewerken kom op hoge voet, met geometrische decoratie. Zuid Aziatisch (Thailand) uit de Ban Chiang cultuur circa 500 v Chr.(Hersteld) H 19 cm.

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 100 - € 180 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Vaas

Porseleinen vaas met decoratie van een kylin in ijzerrood op de achterzijde flora. Onderzijde met zegelmerk Tung Chih, eind 19e eeuw. H 23 cm. (Lichte schilvers)

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Azaitica) kom Famille rose

Porseleinen kom met fijne polychrome decoratie en Shou karakters. onderzijde draagt Xianfeng merk. 20e eeuw. H 6,3 cm.

Verkocht voor € 90,00

Azaitica € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, onderzijde met zegelmerk. H 20cm. (1 kind ontbreekt hoofd)

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot Guangxu

Crackle ware gemberpot met decoratie van strijders. Onderzijde met zegelmerk. Met niet bijhorend deksel. H 25 cm.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, H 21 cm. (1 kind ontbreekt hoofd).

Bekijk kavel

(Aziatica) Porseleinen Sheeva

Zittende sheeva op lotus troon, in haar hand een stuk fruit. Onderzijde met dubbel zegelmerk. H 25 cm

Verkocht voor € 220,00

Aziatica € 70 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) bord

Porseleinen bord met polychrome florale decoratie,. Onderzijde gemerkt als Xianfeng laat 20e eeuw. Dia 20 cm.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(aziatica) kist

Houten kist met figurale decoraties. Afm 48x32x32 cm. India 20e eeuw

Verkocht voor € 40,00

aziatica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) penselenbekers

Een set penselen bekers met decoratie van een kylin. H 28 cm. (Besch) 1 aan de onderzijde met zegelmerk.

Verkocht voor € 100,00

Aziatica € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Famille verte schotel

Porseleinen groot formaat schotel met florale decoraties. 18e eeuw, dia 34 cm (Gerestaureerd)

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

Bekijk kavel

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met blauw wit decor. H 23 cm.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Vaas

Porseleinen vaas met blauw wit decor. 18e eeuw, H 21 cm.(Besch)

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Porseleinen Sheeva

Porseleinen Sheeva met kind. 19e eew, H 27 cm.

Bekijk kavel

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, onderzijde met zegelmerk. H 27cm. (1 kind ontbreekt hoofd)

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Grafvondsten

Han Dynasty H 9,5 en 11 cm

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Fo honden

2 porselein beelden van Fo honden, in polychrome decoratie. H 27 cm.

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot

Porseleinen gemberpot met Famille Jaune decoratie van een draak op gele ondergrond. onderzijde gemerkt met zegelmerk. H 9,5 cm. 20e eeuw.

Verkocht voor € 150,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Porseleinen Sheeva

Porseleinen Sheeva met kind. 19e eeuw, H 30 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Kist india

Houten kist met figurale decoraties. Afm 40x25x25 cm

Verkocht voor € 45,00

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Asian antiques) Porcelain Buddha

Zittende boeddha . Eind 19e eeuw onderzijde met zegelmerk. H 21cm.

Verkocht voor € 180,00

Asian antiques € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel