Veiling: Veiling 14 maart 2018 Antiek (Antiek) Schilderij

(Antiek) Schilderij

€ 50 - € 80

Minimumbod: € 50,00

Verkocht voor € 50,00

Olieverf op doek, vroeg 20e eeuwse reproductie van een Italiaans schilderij. Voorstelling van Maria met kind. Afm 24x30 cm.

Antiek