Veiling: Veiling 14 maart 2018 Antiek (Antiek) Schilderij

(Antiek) Schilderij

€ 40 - € 70

Minimumbod: € 40,00

Verkocht voor € 40,00

Olieverf op glas. Voorstelling van een straatgezicht met kerk. Onduidelijk gesigneerd. Afm 13x15 cm.

Antiek