Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) Bonsai potten

(Aziatica) Bonsai potten

€ 40 - € 70

Minimumbod: € 40,00

3 stuks in donker yixing klei potten. Niet gesigneerd 20e eeuw.

Aziatica