Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) bord

(Aziatica) bord

€ 60 - € 100

Startprijs: € 60,00

Verkocht voor € 60,00

Porseleinen bord met polychrome florale decoratie,. Onderzijde gemerkt als Xianfeng laat 20e eeuw. Dia 20 cm.

Aziatica