Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) bord

(Aziatica) bord

€ 60 - € 100

Minimumbod: € 60,00

Verkocht voor € 60,00

Porseleinen bord met polychrome florale decoratie,. Onderzijde gemerkt als Xianfeng laat 20e eeuw. Dia 20 cm.

Aziatica

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.