Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) Famille verte schotel

(Aziatica) Famille verte schotel

€ 60 - € 100

Startprijs: € 60,00

Verkocht voor € 120,00

Porseleinen groot formaat schotel met florale decoraties. 18e eeuw, dia 34 cm (Gerestaureerd)

Aziatica