Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica 13 - (Aziatica) Famille verte schotel

13 - (Aziatica) Famille verte schotel

€ 60 - € 100

Porseleinen groot formaat schotel met florale decoraties. 18e eeuw, dia 34 cm (Gerestaureerd)

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.