Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica 22 - (Aziatica) Gemberpot

22 - (Aziatica) Gemberpot

€ 40 - € 70

Porseleinen gemberpot met Famille Jaune decoratie van een draak op gele ondergrond. onderzijde gemerkt met zegelmerk. H 9,5 cm. 20e eeuw.

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.