Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) Gemberpot

(Aziatica) Gemberpot

€ 40 - € 70

Startprijs: € 40,00

Verkocht voor € 150,00

Porseleinen gemberpot met Famille Jaune decoratie van een draak op gele ondergrond. onderzijde gemerkt met zegelmerk. H 9,5 cm. 20e eeuw.

Aziatica