Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) Lot porselein

(Aziatica) Lot porselein

€ 50 - € 80

Minimumbod: € 50,00

Verkocht voor € 90,00

Lot blauw witte kop en schotels. veelal 18e eeuw. Hierbij een Famille verte schotel met decor van aap met hert. (Chips, haarlijnen)

Aziatica