Veiling: Veiling 14 maart 2018 Aziatica (Aziatica) Netsuke

(Aziatica) Netsuke

€ 150 - € 250

Minimumbod: € 150,00

Verkocht voor € 240,00

Ivoren netsuke in de vorm van een man met hout op zijn rug. Japan 19e eeuw. Onderzijde gesigneerd.

Aziatica