Veiling: Veiling 14 maart 2018 Indonesische kunst (Indonesische kunst) Hal Wichers

(Indonesische kunst) Hal Wichers

€ 1000 - € 1800

Startprijs: € 1.000,00

Olieverf op doek voorstelling van 6 dames die in een rijstveld. Op de achtergrond een landschap met berg. Voluit gesigneerd. Afm 24x33 cm.

Indonesische kunst

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.

Ook inbreng gevraagd