Veiling: Veiling 14 maart 2018 Indonesische kunst (Indonesische kunst) Hal Wichers

(Indonesische kunst) Hal Wichers

€ 1000 - € 1800

Startprijs: € 1.000,00

Olieverf op doek voorstelling van 6 dames die in een rijstveld. Op de achtergrond een landschap met berg. Voluit gesigneerd. Afm 24x33 cm.

Indonesische kunst