Veiling: Veiling 14 maart 2018 Indonesische kunst (Indonesische kunst) Schilderij

(Indonesische kunst) Schilderij

€ 300 - € 500

Minimumbod: € 300,00

Olieverf op doek, voorsteling van een een uitgedoste balinese dame. Gesigneerd Wakidi Afm 60x70 cm.

Indonesische kunst