Veiling: Veiling 14 maart 2018 Kunst (Kunst) litho

(Kunst) litho

€ 20 - € 30

Minimumbod: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Duingezicht, onduidelijk gesigneerd. Afm 30x20 cm.

Kunst