Veiling: Veiling 14 maart 2018 Kunst (Kunst) schilderij

(Kunst) schilderij

€ 30 - € 50

Minimumbod: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Olieverf op doek, gezicht op huisjes. Onduidelijk gesigneerd. Afm 40x50 cm.

Kunst