Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Kunst) H van Straaten

Olieverf op doek, voorstelling van een boeren interieur. Voluit gesigneerd. Afm 60x40 cm. (Besch)

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Ignace Brice

Oilieverf op doek, voorstelling van pijprokers. Gesigneerd in de linkerhoek I Brice. Afm 24,5x22 cm.

Verkocht voor € 60,00

Kunst € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Lot

Wedgwood theelicht, hierbij een schenkkan en een boterkuipje. (Besch)

Antiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Etnografica) beelden

Lot van 7 stuks

Etnografica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Lot

Een lot plated doosjes e.d. Hierbij een sigaretten koker.

Verkocht voor € 35,00

Curiosa € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op doek voorstelling van man bij korenveld. Afm 30x30 cm.

Verkocht voor € 40,00

Kunst € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) SCulptuur

Terracotta sculptuur van een jongens hoofd. H 42 Gesigneerd H Bosmans 1953. (Chip)

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Kunst) Sculptuur

Gipsen kop van een man. Gesigneerd Rdam. H 34 cm.

Bekijk kavel

(Judaica) Tegel

Natuurstenen tegel met inscriptie, hierbij een andere judaica tegel, boek, en een likken trommel + een vrijmetselaars tegel.

Judaica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) L van Hengel

Olieverf op Doek, Voorstelling van een heide landschap. Gesigneerd L van Hengel 18.. Afm 30x35 cm.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Curiosa) mallen

Chocolade mallen 2 loden mallen. Ca 1900

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Plateel

Vaas met floraal decor uitvoering Plateelbakkerij Ivora H 23 cm (Barstje)

Keramiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Olieografie

Jonge dame. Afm 30x36 cm,.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Etnografica) bronzen boot

Met 2 figuren. Burkina Faso. L 36 cm.

Verkocht voor € 40,00

Etnografica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Boerenbont

Kinder theepot kleinste melkkan en 9 kommetjes. Uitvoeriung Societe Ceramique maastricht.

Verkocht voor € 100,00

Keramiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Aquarel

Stlilleven met boeket bloemen. Gesigneerd als "Jan Sluijters" Afm 37x48 cm.

Verkocht voor € 50,00

Kunst € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Plateel

Likeurset, uitvoering Plateelbakkerij Zuid Holland.

Verkocht voor € 60,00

Keramiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Plateel

Een lot diverse bakkerijen. (Schades)

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Antiek) borden

Voorstelling van bloemenmanden. Uitvoering Samson Paris. Dia 25 cm.

Bekijk kavel

(Kunst) Bronzen figuur

Langgerekt figuur op natuurstenen voetstuk. H 40 cm.

Verkocht voor € 35,00

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op doek, kustgezicht met bootje. Gesigneerd CW en 1903. Afm 33x45 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Kunst) schilderij

Olieverf op doek, voorstelling van 2 zigeunerinnen. Gesigneerd MH. Afm 50x65 cm.

Bekijk kavel

(Kunst) Aquarel

Gezicht op stad. Vermoedelijk Duitsland of oost Europa. Gesigneerd L Aise. Afm 25x60 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Curiosa) Kandelaar

3 armige art nouveau kandelaar. H 43 cm.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op board, voorstelling van het ochtendgloren met 2 eendenkooien. Gesigneerd Turnhout. Afm 35x58 cm.

Bekijk kavel