Veiling: Veiling 14 maart 2018

640 - (Kunst) litho

Duingezicht, onduidelijk gesigneerd. Afm 30x20 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 20 - € 30

641 - (Kunst) schilderij

Olieverf op doek, gezicht op huisjes. Onduidelijk gesigneerd. Afm 40x50 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 30 - € 50

642 - (Kunst) Rijmprenten

3 stuks ingelijst.

Bekijk kavel

Kunst € 30 - € 50

643 - (Kunst) Pit van Loo

Krijttekening, oude boom. Afm 52x72 cm.

Bekijk kavel

Kunst € 40 - € 70

644 - (Kunst) Hannes van Es

Een lot van 3 etsen, hierbij een tekening Gesigneerd Jac.Th. M 71.

Bekijk kavel

Kunst € 40 - € 70

645 - (Meubels) stoelen

3 stuks

Bekijk kavel

Meubels € 30 - € 50

646 - (Meubels) bankje

Met op de rugleuning voorstelling van boerderijen.

Bekijk kavel

Meubels € 30 - € 50

647 - (Antiek) Schilderij

Olieverf op doek, voorstelling van een dinerende groep mensen. (Bobbels in het doek)

Bekijk kavel

Antiek € 100 - € 180

648 - (Curiosa) Mineralen

hierbij een aantal munten.

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

649 - (Antiek) Naief schilderij

Circa 1900.

Bekijk kavel

Antiek € 20 - € 30

650 - (Curiosa) Beelden

Afrikaanse beelden

Bekijk kavel

Curiosa € 20 - € 30

651 - (Wapens) executie zwaarden

Afghanistan.

Bekijk kavel

Wapens € 40 - € 70

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.