Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Kunst) litho

Duingezicht, onduidelijk gesigneerd. Afm 30x20 cm.

Verkocht voor € 20,00

Kunst € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) schilderij

Olieverf op doek, gezicht op huisjes. Onduidelijk gesigneerd. Afm 40x50 cm.

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Rijmprenten

3 stuks ingelijst.

Bekijk kavel

(Kunst) Pit van Loo

Krijttekening, oude boom. Afm 52x72 cm.

Kunst € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Hannes van Es

Een lot van 3 etsen, hierbij een tekening Gesigneerd Jac.Th. M 71.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Meubels) stoelen

3 stuks

Verkocht voor € 40,00

Meubels € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Meubels) bankje

Met op de rugleuning voorstelling van boerderijen.

Bekijk kavel

(Antiek) Schilderij

Olieverf op doek, voorstelling van een dinerende groep mensen. (Bobbels in het doek)

Verkocht voor € 100,00

Antiek € 100 - € 180 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Mineralen

hierbij een aantal munten.

Verkocht voor € 40,00

Curiosa € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Naief schilderij

Circa 1900.

Verkocht voor € 25,00

Antiek € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Beelden

Afrikaanse beelden

Bekijk kavel

(Wapens) executie zwaarden

Afghanistan.

Verkocht voor € 75,00

Wapens € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel