Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Aziatica) Porseleinen Boeddha

Zittende boeddha . Eind 19e eeuw onderzijde met zegelmerk. H 21cm.

Verkocht voor € 140,00

Aziatica € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende boeddha met 5 kinderen. Republic periode, onderzijde met zegelmerk. H 20cm. (1 kind ontbreekt hoofd)

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Vaas

Porseleinen groot formaat vaas met decoratie van vogels in floraal landschap. 19e eeuw. H 38 cm. (Schade)

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Stemcup

Porseleinen stemcup met florale decoratie, H 10 cm. 20e eeuw.

Verkocht voor € 700,00

Bekijk kavel

Porseleinen zittende boeddha. Onderzijde met zegelmerk. Eind 19e eeuw, H 20 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Kist india

Houten kist met figurale decoraties. Afm 48x33x32 cm.

Verkocht voor € 45,00

Aziatica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Een lot aardewerken beeldjes en een blanc de chine boeddha.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met florale decoratie, verso Chinese karakters. Onderzijde met zegelmerk. Met houten deksel. H 20 cm (Besch)

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met blauw wit decor. H 23 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Veelal Imari porseleinen kopjes en niet bijhorende schotels. 18e/19e eeuw. (Besch)

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Sculptuur

Houten kop van een Aziatisch figuur. In polychrome kleuren. H 35 cm.

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Celadon bordjes

Een collectie van 9 schotels en bordjes met grijze celadon glazuur. Onderzijde met zegelmerk. 19e eeuw

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met bauw wit decor, h 23 cm.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Kist india

Houten kist met figurale decoraties. Afm 40x33x32 cm

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Een collectie van 5 stuks Chinees porselein. 19e eeuw

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Sculptuur

Houten hoofd van een Aziatisch figuur. H 26 cm.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Lot veelal 18e eeuwse kopjes en schotels. Verschillende soorten van decoraties. (Besch)

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met blauw wit decor. 19e eeuw H 21 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot 19e eeuw

Porseleinen gemberpot met decoratie van figuren, verso Chinese karakters. Met houten deksel. H 21 cm 19e eeuw.

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot

5 antieke Chinese borden en 2 schotels, veelal 18e eeuw. (Restauraties, besch)

Verkocht voor € 45,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Een collectie 19e eeuw Chinees poselein.

Verkocht voor € 45,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Sculptuur

Een houten sculptuur in de vorm van een Aziatische kop. H 29 cm.

Verkocht voor € 45,00

Bekijk kavel

(Asian antiques) Chest india

Houten kist met figurale decoraties. Afm 17x18x32 cm

Verkocht voor € 35,00

Asian antiques € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kop en schotels

Een lot van 6 bijhorende kop en schotels met landschappelijk decor. (Besch) Vroeg 19e eeuw.

Verkocht voor € 220,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Kist

Vol uitgestoken kist met florale decoraties de deksel met decoratie van een vogel. Afm 62x67x37 cm.

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel