Veiling: Veiling 14 maart 2018

51 - (Aziatica) Lot porselein

Een lot japans porselein en aardewerk. (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

52 - (Aziatica) Lot porselein

Lot porselein waaronder Encre de Chine. Veelal 19e eeuw en ouder (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

53 - (Aziatica) Lot porselein

Lot kop en schotels in blauw witte decoratie. Veel 18e en 19e eeuws porselein. (besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

54 - (Aziatica) Lot porselein

Lot porselein, Maanfles, 2 dekselvaasjes en een een andere. 19re eeuw (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

55 - (Aziatica) Lot porselein

Lot blauw wit kop en schotels, veelal 18e/19e eeuw. (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

56 - (Aziatica) Lot porselein

Een lot borden en een dienschaal (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

57 - (Aziatica) Lot porselein

Een lot Nangking ware porselein, 2 Celadon kommen, kom met decor, 2 lepels en een vaasje (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

58 - (Aziatica) Lot porselein

Gemberpot, 2 boreden en een kleiner bordje. 19e/20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

59 - (Aziatica) vaas

Een grote blauw wit gedecoreerde vaas vierkante model met ronde handvatten aan de zijkanten. 19e eeuw, H (Besch) .

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

60 - (Aziatica) Lot porselein

Een lot Famille verte porselein veelal 19e eeuw. (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

61 - (Aziatica) Imari theepot

Of chocoladeketel met Imari decor. 19e eeuw, H 18 cm. (barst)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

62 - (Aziatica) penselenbeker

Met landschappelijk decor. Gesigneerd met karakters. H 27 cm. (scheur)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

63 - (Aziatica) Lot porselein

Bord met blauw wit decor van krabben, Famille Rose bord met decor van figuren in landschap, 19e eeuws bord met decor van zotje en een 18e eeuw kom (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

64 - (Aziatica) Celadon kom

Groene celadon kom met decoratie van flora en figuren. Dia 18,5 cm. (Met dubieus cerficaat)

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

65 - (Aziatica) zijde borduursel

Decoratie van figuren in landschap. Hierbij een Chinese litho

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

66 - (Aziatica) Schaal

Famille jaune schaal met decoratie van draak en phoenix. Onderzijde met zegelmerk. Dia 13 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 0 - € 0

67 - (Aziatica) Vaas

Porseleinen vaas met blauw wit floraal decor en 2 olifant hoofd handgrepen. H 27 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 300 - € 500

68 - (Aziatica) Borden

Florale famille rose decoratie Dia 22 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

69 - (Aziatica) Trekpotje

Yixing trekpotje. Onderzijde met gedicht en kunstenaars merk. H 9 cm. (Schilvers en chipje aan de tuit)

Bekijk kavel

Aziatica € 80 - € 140

70 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Met blauw witte decoratie. Onderzijde met zegelmerk. H 27 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 200 - € 350

71 - (Aziatica) Borden

2 18e eeuwse borden met landschappelijk decor en figuur op kraanvogel. Dia 22 cm. (frittings)

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

72 - (Indonesische kunst) Hal Wichers

Olieverf op doek voorstelling van 6 dames die in een rijstveld. Op de achtergrond een landschap met berg. Voluit gesigneerd. Afm 24x33 cm.

Bekijk kavel

Indonesische kunst € 1000 - € 1800

73 - (Aziatica) Porseleinen happy Boeddha

Zittende Boeddha met polychrome decoratie. 19/20e eeuw. Onderzijde met zegelmerk. H 21 cm (Barst)

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

74 - (Indonesische kunst) Beeld

Palissanderen beeld van een Balinese dame. H 39 cm.

Bekijk kavel

Indonesische kunst € 40 - € 70

75 - (Aziatica) Marionette pop

2 stuks India 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.