Veiling: Veiling 14 maart 2018

76 - (Aziatica) Snuff bottle

Porseleinen snuff bottle met voorstelling van figuren in en rondom een huis. Onderzijde met 4 karakter merk. Deksel bekroond met koraal. H 5 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 80 - € 120

77 - (Indonesische kunst) Pilaar

Koporen pilaar staande op houten voetstuk. Met inscriptie Pemda tk Klungkung... H 57 cm.

Bekijk kavel

Indonesische kunst € 40 - € 70

78 - (Aziatica) Vaas

Met famille verte decoratie van een figuur en hert in landcshap. Onderzijde gemrkt met dubble cirkel. H 14 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 0 - € 0

79 - (Aziatica) Vaas

Met een klimmende jongeling. H 27 cm. (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

80 - (Aziatica) Spiegel

Bronzen spiegel met decoratie van kraanvogels. H 34 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

81 - (Aziatica) Netsuke

Antieke ivoren netsuke voorstelling van een figuur zittend op de rug van een kikker. Onderzijde gemerkt met karakter. H 4 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 0 - € 0

82 - (Aziatica) Trekpotje

Met blauw wit decor, 18e eeuw H 13 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

83 - (Aziatica) Handwarmer

Koperen handwarmer met op de deksel een opengewerkt floraal patroon. China start 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

84 - (Aziatica) Trekpotje

Blauw wit decor H 10 cm ( schade)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

85 - (Aziatica) Trekpotje

Blauw wit decor van karakters. 19e eeuw. Onderzijde met 4 karakter merk. H 9,5 cm (oor is gelijmd)

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

86 - (Aziatica) vazen

Een lot van 3 baluster vazen met blauw wit decor. Aan de bovenrand met zilver afgezet H 17 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

87 - (Aziatica) Trekpotje

Famille Jaune decor H 7,5 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

88 - (Aziatica) Trekpotje

Imari decoratie, h 10,5 cm. (Knopje is gelijmd)

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

89 - (Aziatica) Trekpotje

Cantonees decoratie H 8,5 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

90 - (Aziatica) Netsuke

Antieke ivoren netsuke voorstelling van 2 zittende aapjes. Niet gesigneerd. H 3,3 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 0 - € 0

91 - (Aziatica) Theemand

Met porseleinen theepot en 2 yixing kommetjes (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

92 - (Aziatica) Lot

Plated doosje met ornamentiek en een theekom.

Bekijk kavel

Aziatica € 20 - € 30

93 - (Aziatica) Marionette pop

2 stuks

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

94 - (Aziatica) Jade amuletten

Een lot van 3 jade/nefriet snijwerken. 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

95 - (Aziatica) Netsuke

Antieke ivoren Manju netsuke met zilveren applicatie van een draak. Met bijhorende lederen tasje met zilveren ornamenten. (Barst achterzijde) vroeg 19e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 400 - € 700

96 - (Aziatica) Marionette pop

2 stuks

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

97 - (Aziatica) Marionette pop

2 stuks

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

98 - (Aziatica) Kom

Porseleinen kom met an de buitenzijde decoratie van draken. Binnenzijde met blauw wit decor. Onderzijde met zegelmerk. H 6,5 cm. Dia 15,5 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 200 - € 300

99 - (Aziatica) Jade amuletten

Een lot van 3 jade/nefriet amuletten. 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

100 - (Aziatica) Tuinkruk

20e eeuw. H 52 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.