Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Aziatica) Snuff bottle

Porseleinen snuff bottle met voorstelling van figuren in en rondom een huis. Onderzijde met 4 karakter merk. Deksel bekroond met koraal. H 5 cm.

Verkocht voor € 280,00

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Indonesische kunst) Pilaar

Koporen pilaar staande op houten voetstuk. Met inscriptie Pemda tk Klungkung... H 57 cm.

Verkocht voor € 45,00

Indonesische kunst € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Vaas

Met famille verte decoratie van een figuur en hert in landcshap. Onderzijde gemrkt met dubble cirkel. H 14 cm.

Aziatica € 0 - € 0 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Vaas

Met een klimmende jongeling. H 27 cm. (Besch)

Aziatica € 100 - € 180 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Spiegel

Bronzen spiegel met decoratie van kraanvogels. H 34 cm

Verkocht voor € 30,00

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Netsuke

Antieke ivoren netsuke voorstelling van een figuur zittend op de rug van een kikker. Onderzijde gemerkt met karakter. H 4 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Trekpotje

Met blauw wit decor, 18e eeuw H 13 cm.

Verkocht voor € 70,00

Aziatica € 70 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Handwarmer

Koperen handwarmer met op de deksel een opengewerkt floraal patroon. China start 20e eeuw.

Aziatica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Trekpotje

Blauw wit decor H 10 cm ( schade)

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Trekpotje

Blauw wit decor van karakters. 19e eeuw. Onderzijde met 4 karakter merk. H 9,5 cm (oor is gelijmd)

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) vazen

Een lot van 3 baluster vazen met blauw wit decor. Aan de bovenrand met zilver afgezet H 17 cm.

Verkocht voor € 60,00

Aziatica € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Trekpotje

Famille Jaune decor H 7,5 cm.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Trekpotje

Imari decoratie, h 10,5 cm. (Knopje is gelijmd)

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Trekpotje

Cantonees decoratie H 8,5 cm.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Netsuke

Antieke ivoren netsuke voorstelling van 2 zittende aapjes. Niet gesigneerd. H 3,3 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Theemand

Met porseleinen theepot en 2 yixing kommetjes (Besch)

Aziatica € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot

Plated doosje met ornamentiek en een theekom.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Marionette pop

2 stuks

Bekijk kavel

(Aziatica) Jade amuletten

Een lot van 3 jade/nefriet snijwerken. 20e eeuw.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Netsuke

Antieke ivoren Manju netsuke met zilveren applicatie van een draak. Met bijhorende lederen tasje met zilveren ornamenten. (Barst achterzijde) vroeg 19e eeuw.

Verkocht voor € 700,00

Aziatica € 400 - € 700 (Startprijs: € 400,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Marionette pop

2 stuks

Bekijk kavel

(Aziatica) Marionette pop

2 stuks

Bekijk kavel

(Aziatica) Kom

Porseleinen kom met an de buitenzijde decoratie van draken. Binnenzijde met blauw wit decor. Onderzijde met zegelmerk. H 6,5 cm. Dia 15,5 cm.

Verkocht voor € 500,00

Aziatica € 200 - € 300 (Startprijs: € 200,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Jade amuletten

Een lot van 3 jade/nefriet amuletten. 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Tuinkruk

20e eeuw. H 52 cm

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel