Veiling: Veiling 14 maart 2018

101 - (Aziatica) Blanc de Chine

Een verzameling van 3 Quanyins. Allen 20e eeuw. H 26 en 42 cm. (Schade)

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 60

102 - (Aziatica) Jade amuletten

Een lot van 4 jade/nefriet amuletten. 20e eeuw

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

103 - (Aziatica) Lot Japans

Japanse po in vitrine kastje Houten Japanse poppen en een batik doek en imari schotels.

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

104 - (Aziatica) Yixing theepotjes

2 stuks in de vorm van een boomstronk. H 8,5 en 9 cm. (lichte schade)

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

105 - (Aziatica) Lot porselein

Imari lampenvoet? H 32 cm. en een pap kommetje. (Hersteld) Dia 17 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

106 - (Aziatica) Kistjes

3 stuks met uitgestoken stenen decoratie op de deksel.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

107 - (Aziatica) Imari bord

18e eeuw. Dia 23 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

108 - (Aziatica) Lot porselein

Lot blauw witte kop en schotels. veelal 18e eeuw. Hierbij een Famille verte schotel met decor van aap met hert. (Chips, haarlijnen)

Bekijk kavel

Aziatica € 50 - € 80

109 - (Aziatica) Dekseldoos

Blauw wit decor van flora met draak in het midden. H 3,8 cm. Dia 11,5 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 0 - € 0

110 - (Aziatica) Satsuma servies

Deels incompleet.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

111 - (Aziatica) Bonsai potten

3 stuks in donker yixing klei potten. Niet gesigneerd 20e eeuw.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

112 - (Aziatica) Sung vaasje

Kleine sung vaasje met 2 kleien handvatten. Donkergroene/zwarte glazuur. Ca 13e eeuw. H 5,3 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 100 - € 180

113 - (Aziatica) Gong

Witmetalen stander in de vorm van een poort met wachter daarin 3 ronde bellen. H 33 cm. japan ca 1900.

Bekijk kavel

Aziatica € 60 - € 100

114 - (Aziatica) Purba

Een bronzen Purba met 3 verschillende soorten gezicht uitdrukkingen, bekronnd met een paard. Tibet 20e eeuw. L 30 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

115 - (Aziatica) Vazen 19e eeuw

Porseleinen cilindrische vazen met decor van figuren bij tuin in cartouche daaromheen een vol floraal decor, Onderzijde met 4 karaktermerk. H 26,5 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 80 - € 140

116 - (Aziatica) Kist

Juwelen kist met 2 lades. L 35 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

117 - (Aziatica) Lot porselein

Lot gemberpotjes met prunus decor.

Bekijk kavel

Aziatica € 40 - € 70

118 - (Aziatica) Lot porselein

Gemberpot met decor van kostbaarheden. Hierbij een grote vaas H 37 cm.(Schade)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

119 - (Aziatica) Amsterdams bont kom

Porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. 18e eeuw. Dia 20,5 cm. (Haarlijn)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

120 - (Aziatica) Dekselpot

Famille verte dekselpot met decoratie van Mythologische dieren op florale ondergrond. Onderzijde met zegelmerk. (schilver aan de deksel en kleine haarlijn lijn de hals) H 34 cm.

Bekijk kavel

Aziatica € 0 - € 0

121 - (Aziatica) Lot porselein

Kop en schotels, veelal 18e eeuw. (Besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

122 - (Aziatica) Blanc de chine beeld

Staand figuur met traditionele dracht. H 32 cm (besch)

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

123 - (Aziatica) Kommen

een lot van 3 kommen met blauw wit floraal decor. Onderzijde met 4 karakter merk. (1 met lichte schilver) H 7 cm

Bekijk kavel

Aziatica € 70 - € 120

124 - (Aziatica) tegel

Met polychrome landschappelijke decoratie en Chinese karakters. Afm 37,5x24,5 cm. (kleine schilver)

Bekijk kavel

Aziatica € 300 - € 500

125 - (Aziatica) Lot porselein

Lot gemeberpotjes met decor van zotjes. Hierbij 1 andere.

Bekijk kavel

Aziatica € 30 - € 50

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.