Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Aziatica) Blanc de Chine

Een verzameling van 3 Quanyins. Allen 20e eeuw. H 26 en 42 cm. (Schade)

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Jade amuletten

Een lot van 4 jade/nefriet amuletten. 20e eeuw

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot Japans

Japanse po in vitrine kastje Houten Japanse poppen en een batik doek en imari schotels.

Verkocht voor € 50,00

Aziatica € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Yixing theepotjes

2 stuks in de vorm van een boomstronk. H 8,5 en 9 cm. (lichte schade)

Verkocht voor € 220,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Imari lampenvoet? H 32 cm. en een pap kommetje. (Hersteld) Dia 17 cm

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kistjes

3 stuks met uitgestoken stenen decoratie op de deksel.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Imari bord

18e eeuw. Dia 23 cm.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Lot blauw witte kop en schotels. veelal 18e eeuw. Hierbij een Famille verte schotel met decor van aap met hert. (Chips, haarlijnen)

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Dekseldoos

Blauw wit decor van flora met draak in het midden. H 3,8 cm. Dia 11,5 cm.

Aziatica € 0 - € 0 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Satsuma servies

Deels incompleet.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Bonsai potten

3 stuks in donker yixing klei potten. Niet gesigneerd 20e eeuw.

Bekijk kavel

(Aziatica) Sung vaasje

Kleine sung vaasje met 2 kleien handvatten. Donkergroene/zwarte glazuur. Ca 13e eeuw. H 5,3 cm.

Aziatica € 100 - € 180 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Gong

Witmetalen stander in de vorm van een poort met wachter daarin 3 ronde bellen. H 33 cm. japan ca 1900.

Verkocht voor € 120,00

Aziatica € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Purba

Een bronzen Purba met 3 verschillende soorten gezicht uitdrukkingen, bekronnd met een paard. Tibet 20e eeuw. L 30 cm

Verkocht voor € 70,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Vazen 19e eeuw

Porseleinen cilindrische vazen met decor van figuren bij tuin in cartouche daaromheen een vol floraal decor, Onderzijde met 4 karaktermerk. H 26,5 cm.

Verkocht voor € 400,00

Aziatica € 80 - € 140 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kist

Juwelen kist met 2 lades. L 35 cm.

Verkocht voor € 90,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Lot gemberpotjes met prunus decor.

Verkocht voor € 200,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Gemberpot met decor van kostbaarheden. Hierbij een grote vaas H 37 cm.(Schade)

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Amsterdams bont kom

Porseleinen kom met Amsterdams Bont decor. 18e eeuw. Dia 20,5 cm. (Haarlijn)

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Dekselpot

Famille verte dekselpot met decoratie van Mythologische dieren op florale ondergrond. Onderzijde met zegelmerk. (schilver aan de deksel en kleine haarlijn lijn de hals) H 34 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Kop en schotels, veelal 18e eeuw. (Besch)

Verkocht voor € 80,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Blanc de chine beeld

Staand figuur met traditionele dracht. H 32 cm (besch)

Verkocht voor € 90,00

Aziatica € 70 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Kommen

een lot van 3 kommen met blauw wit floraal decor. Onderzijde met 4 karakter merk. (1 met lichte schilver) H 7 cm

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

(Aziatica) tegel

Met polychrome landschappelijke decoratie en Chinese karakters. Afm 37,5x24,5 cm. (kleine schilver)

Verkocht voor € 800,00

Aziatica € 300 - € 500 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Lot porselein

Lot gemeberpotjes met decor van zotjes. Hierbij 1 andere.

Verkocht voor € 60,00

Bekijk kavel