Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Etnogafica) Kleding

2 Pakistaanse jasjes.

Etnogafica € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Netsuke

Ivoren netsuke in de vorm van een duivels masker. Niet gesigneerd Japan begin 1800.

Aziatica € 0 - € 0 (Startprijs: € 0,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Jade buddhist leeuwtjes

Een paar lichtgroene jade leeuwtjes. China, circa 1900. Hoogte 5 cm.

Verkocht voor € 80,00

Aziatica € 80 - € 120 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Netsuke

Ivoren netsuke in de vorm van een man met hout op zijn rug. Japan 19e eeuw. Onderzijde gesigneerd.

Verkocht voor € 240,00

Aziatica € 150 - € 250 (Startprijs: € 150,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Stempel

Spekstenen uitgestoken stempel. H 12 cm.

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Armband

Ivoren Tibetaanse armband met zilveren sluiting.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Beelden

2 staande geisha's H 35 cm.

Bekijk kavel

(Aziatica) Cloissone bloempot

Met florale decoratie. L 27 cm. (Besch)

Verkocht voor € 120,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Koro

Porseleinen miniatuur koro met draken decoratie. H 5 cm., Onderzijde gemerkt.

Verkocht voor € 260,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Sculptuur

Stenen sculptuur van een damesfiguur. H 10 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Armband

Zogenaamde Syun en Moon armband. Begin 1900.

Bekijk kavel

(Aziatica) Amuletten

2 x

Bekijk kavel

(Aziatica) Vaas

Met Chinese munten

Bekijk kavel

(Indonesische kunst) Schilderij

Olieverf op doek, voorsteling van een een uitgedoste balinese dame. Gesigneerd Wakidi Afm 60x70 cm.

Indonesische kunst € 300 - € 500 (Startprijs: € 300,00)

Bekijk kavel

(Militairia) Leopold III

Marmeren staander met gebronsd witmetalen sculptuur van koning Leopold III.

Verkocht voor € 70,00

Militairia € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Buste

Een gegoten sculptuur van een Buste van een jonge dame. H 40 cm.

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Tegels

18e eeuwse blauw wit tegel met afbeelding van een marktkoopman, mangaan tegel met bloemenvaas, blauw witte tegel met bloemenvaas en een Vlaggen tegel P Fles Delft. En een 19e eeuw parelmoeren kruis (Besch)

Verkocht voor € 45,00

Antiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Porseleinen figuren

2 plastieken van naakte kinderen met dieren. Uitvoering Shaubach. Hierbij 1 andere. H 15 cm.

Verkocht voor € 45,00

Antiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Makkum

4 bloempotten en een kom. (Kom besch)

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Keramiek) Plateel

3 stuks

Keramiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Schilderij

Olieverf op doek, vroeg 20e eeuwse reproductie van een Italiaans schilderij. Voorstelling van Maria met kind. Afm 24x30 cm.

Verkocht voor € 50,00

Antiek € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Schilderij

Olieverf op glas. Voorstelling van een straatgezicht met kerk. Onduidelijk gesigneerd. Afm 13x15 cm.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Curiosa) Buste

Gesigneerd Barts

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Keramiek) Makkum

Een verzameling borden

Verkocht voor € 45,00

Keramiek € 40 - € 60 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Makkum

Een lot van5 stuks

Verkocht voor € 50,00

Keramiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel