Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Porselein) Royal Albert

Country Rose

Verkocht voor € 90,00

Porselein € 80 - € 120 (Startprijs: € 80,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) balans

Met doosje gewichten

Verkocht voor € 70,00

Curiosa € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) bristol

2 chocolade kannen met Art Nouveau decoraties.

Keramiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) porceleyne fles Delft

Een lot van 4 borden

Verkocht voor € 35,00

Bekijk kavel

(Antiek) Tekening

Voorstelling van een Touareg in oorlog kostuum. Gesigneerd F Bulthuis 1900. Afm 21x16 cm.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) A Gasteiger

Aquarel, voorstelling van cactussen. Afm 30x40 cm.

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Faenza vaas

Aardewerken vaas met 2 oren, voorstelling van ingegraveerde decoraties en een gezicht. Onderzijde gemerkt Faenza Italy. H 25 cm.

Verkocht voor € 30,00

Antiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op paneel, voorstelling van een landschap met schuren. Gesigneerd Burdikin. Afm 27x19 cm.

Kunst € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Sieraden

Costume jewelry Hierbij een ovaal natuurstenen doos.

Verkocht voor € 20,00

Curiosa € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op doek, heide landschap Gesigneerd C Verschuur (pseudoniem van C Bouter) Afm 41x57 cm. Hierbij een ander schilderij, J Warmenhoven. Afm 40x50 cm.

Verkocht voor € 40,00

Kunst € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op doek bosgezicht. Gesigneerd CR Visscher Afm 43x60 cm. Hierbij een ander schilderij Afm 28x34 cm.

Bekijk kavel

(Kunst) Ets

Voorstelling van een boerenschuur. Gesigneerd Hendrik Weegewijs. Afm 35x27 cm. Hierbij een ander schilderij met onduidelijke signatuur. Afm 57x46 cm

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Antiek) Merklap

19e eeuwse merklap, ingelijst Afm 28x28 cm Hierbij 2 andere.

Bekijk kavel

(Antiek) Merklap

19e eeuwse merklap gedateerd 1860 Afm 30x30 cm. Hierbij 3 anderen.

Antiek € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Taartendoos

Houten taarten doos, begin 20e eeuw. Dia Hierbij een dito hoedendoos.

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Antiek) Duiventil

In de vorm van een huis. Begin 20e eeuw H 80 cm.

Antiek € 70 - € 120 (Startprijs: € 70,00)

Bekijk kavel

(Design) Houten scuptuur

Teakhouten sculptuur van een kraanvogel

Design € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

2x putto.

Curiosa € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

Staande jonge dame.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

Badende dame

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

Badende dame

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

2 leeuwen met wapenschild

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

3x leeuw

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

2x putto

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

Buste van een krijger

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel