Veiling: Veiling 14 maart 2018

(Curiosa) Tuinbeeld

Badende dame.

Curiosa € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Piedestal

2x

Verkocht voor € 35,00

Curiosa € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Piedestal

Buste van een krijger

Verkocht voor € 100,00

Curiosa € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Amphoor

Hier bij een pot op piedestal.

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

2x putto

Verkocht voor € 50,00

Curiosa € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Curiosa) Tuinbeeld

2x putto

Verkocht voor € 50,00

Bekijk kavel

(Keramiek) Theeset

Jasperware theeset gele ondergrond met witte relief decoratie. Hierbij 2 donker bruine items. (Schade)

Keramiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Draadglas

5 items hierbij 4 anderen. (Schade)

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Antiek) gobelin

19e eeuws voorstelling van Heer met hond. Ingelijst 50x53 cm.

Antiek € 60 - € 100 (Startprijs: € 60,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Merklap

Gedateerd 1899, ingelijst. (Schade)

Bekijk kavel

(Antiek) Borduurwerk gedateerd

Gedateerd 1893, voorstelling van kinderen, kerken en honden. Ingelijst

Bekijk kavel

(Antiek) Merklap

Een letterlap met decoratie van een peer gedateerd 1916, hierbij een andere.

Bekijk kavel

(Antiek) Merklap

18e eeuwse merklap gedateerd 1776. Ingelijst.

Antiek € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Jacob Doeser

Olieverf op doek bloemstilleven met gemberpot. Voluit gesigneerd. Afm 45x60 cm.

Kunst € 50 - € 80 (Startprijs: € 50,00)

Bekijk kavel

(Antiek) gravure

Ca 1800, voorstelling van een hal waar mensen met spullen aan het sjouwen en inpakken zijn. Met tekst lijn. Afm 30x40 cm.

Verkocht voor € 35,00

Antiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Gravure

Ca 1800, voorstelling van een groep mensen bijeen, met in de hemel twee religieuze figuren, met tekst vlak. Afm 40x30 cm.

Verkocht voor € 35,00

Bekijk kavel

(Antiek) Gravure

Ca 1800, voorstelling van een straat scene met koets. Met tekstbalk. Afm 40x30 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Kunst) schilderij

Olieverf op paneel, voorstelling van een schuur met 2 figuren en een hond. Niet gesigneerd. Afm 20x28 cm.

Verkocht voor € 30,00

Kunst € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) portretten

2x portret van een edelman. Olieverf op doek. In ovale lijsting van latere datum. H 39 cm.

Verkocht voor € 100,00

Bekijk kavel

(Glas) Murano vcaas

Met geel lijnen spel en 2 blank glazen handvatten. H 37 cm.

Verkocht voor € 50,00

Glas € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Engels aardewerk

Een lot kommen, melkkannen, bordjes e.d. Goudsteen, jasperware e.d.

Bekijk kavel

(Curiosa) Petten

Een lot van 4 petten waaronder 1 met Gronings stadswapen.

Bekijk kavel

(Curiosa) rattenval

Metalen draad val voor een rat. Ca 1900.

Curiosa € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Porceleyne fles Delft

Lot van 4 borden.

Keramiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Kunst) Schilderij

Olieverf op doek, Impressionistisch landschap. Gesigneerd als "Johan Dijkstra" Afm 40x30 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel