Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Chinese celadon vaas

Eind 19e eeuw.H. 43,5 cm

Verkocht voor € 90,00

Aziatica € 40 - € 80 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Yongzheng kop & schotel

Chinees export porselein ca. 1730. Draak decoratie. Schotel is 12 breed en kopje 7, 5 cm. Goede conditie, geen scheurtjes,

Verkocht voor € 300,00

Aziatica € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Twee Arita Japanse bordjes

Ca. 1700. Goede conditie ( Paar kleine chips ) 15 cm breed.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica)Thailand; Sawankhalok Celadon pot

20e eeuw. Lengte 22 cm. Goede conditie.

Verkocht voor € 35,00

Aziatica € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees porselein

Vaas 27 cm hoogte. Met schade. Gemberpotten gaaf. 19e en begin 20e eeuw

Verkocht voor € 100,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Drie schotels en een kom

China 18e eeuw. Kom heeft twee chips en een van de schotels heeft ook een chipje. Geen haarlijnen. Kom is ca. 6,5 cm breed . Schotels zijn ca. 10 cm breed.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Antiek) Delftse borden

Een paar borden met florale decoraties. Gesigneerd IVDUIJN ( =Johannes van Duijn De Porceleyne Schotel' 1664-1772) Dia 23 cm.

Verkocht voor € 40,00

Antiek € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Tegel

Een porseleinen tegel met afbeelding van een Chinese jongen met fluit zittend op een Karbouw. In bijhorende Chinese houten lijst. Gesigneerd met rood zegelmerk. 20e eeuw.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Zilver) Lot

Een presenteerblaadje met klassieke voorstelling, hierbij 10 theelepels met bijhorende suikerschep.

Verkocht voor € 80,00

Zilver € 40 - € 70 (Startprijs: € 40,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Crackele kleine kom

China, 20e eeuw. C. 7 cm breed

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinees porselein voor de Thaise markt + een lakdoos

Twee keer 20e eeuws porselein. Een keer een Chinese lakdoos. Max. hoogte 16 cm, breedte 12 cm

Verkocht voor € 100,00

Bekijk kavel

(Antiek) Vogelkooi met speeldoos

Kleine vogelkooi ( height 27 cm ) speeldoos functioneert niet. 19e eeuw

Antiek € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Art deco) Cachepot Amstelhoek

Ca. 1900. Design C.J. van der Hoef. 19 cm hoog en 24 cm breed

Verkocht voor € 220,00

Art deco € 100 - € 200 (Startprijs: € 100,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Satsuma lampenvoet

Een porseleinen lampenvoet in de vorm van een olifant met koets op zijn rug. H45 cm Op bijorende houten voet. Ca 1920.

Verkocht voor € 40,00

Aziatica € 20 - € 30 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) Samson porselein famille rose

Naar Chinees famille rose voorbeeld.Vaas 2x max. h 25 cm, 3 x bord max breedte 25 cm

Verkocht voor € 80,00

Keramiek € 30 - € 60 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Gemberpot met pruimen decoratie

China, ca. 1920 ( republiek periode ) Hoogte 16 cm. Kleine chip geen andere schade.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Nankingware Chinees porselein

Vaas 2 x h 20 cm , vaas 2 x h 15 cm , vaas h 22 cm en een potje breedte 10 cm. Enige schade.

Verkocht voor € 40,00

Bekijk kavel

(Curiosa) Wereld oorlog I souvenir

Gemaakt van oa. schelpen. Ca. 1918

Verkocht voor € 60,00

Curiosa € 20 - € 40 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Antiek) Delftse borden

Pauwenstaartbord, (De Klaauw' 1763-1806) Hierbij een andere 18e eeuwse versie. Dia 23 cm.

Verkocht voor € 70,00

Antiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Tribale kunst) Afrikaanse olielampjes

Tweede helft 20e eeuw.

Verkocht voor € 10,00

Tribale kunst € 10 - € 30 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Keramiek) plateel vazen

Een paar vazen met gestileerd decor Corona. Uitvoering Arnhemsche Fayence fabriek. (Schilfers aan de stand) H 27 cm, ca 1920.

Keramiek € 30 - € 50 (Startprijs: € 30,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese natuursteen plastieken

Speksteen, serpentine en kwarts. Kleine restauratie van de slurf van de olifant. 20e eeuw. Maten Olifant 10 cm, Guanyin 24 cm en apen 14 cm.

Verkocht voor € 30,00

Bekijk kavel

(Aziatica) Klein bord en een lepel

19e eeuw, China. Bord is ca.17 cm breed. Paar kleine scheurtjes.

Aziatica € 10 - € 20 (Startprijs: € 10,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Chinese wierookpot

Wierook pot h 20 cm. Met houten deksel. Eerste helft 20e eeuw. Een restauratie.

Verkocht voor € 20,00

Aziatica € 20 - € 50 (Startprijs: € 20,00)

Bekijk kavel

(Aziatica) Antiek Chinees porselein

Schaaltje breedte 20 cm , kommetjes 3 x breedte 7 cm en een bekertje h 7 cm. Aantal defecten.

Bekijk kavel