Veiling: Veiling 23 sessie 1

(Aziatica) Chinese celadon vaas

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 80

Eind 19e eeuw.H. 43,5 cm

Kavel: 1

(Aziatica) Yongzheng kop & schotel

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Chinees export porselein ca. 1730. Draak decoratie. Schotel is 12 breed en kopje 7, 5 cm. Goede conditie, geen scheurtjes,

Kavel: 2

(Aziatica) Twee Arita Japanse bordjes

Categorie(ën): Aziatica

€ 40 - € 70

Ca. 1700. Goede conditie ( Paar kleine chips ) 15 cm breed.

Kavel: 3

(Aziatica)Thailand; Sawankhalok Celadon pot

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 50

20e eeuw. Lengte 22 cm. Goede conditie.

Kavel: 4

(Aziatica) Chinees porselein

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Vaas 27 cm hoogte. Met schade. Gemberpotten gaaf. 19e en begin 20e eeuw

Kavel: 5

(Aziatica) Drie schotels en een kom

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 50

China 18e eeuw. Kom heeft twee chips en een van de schotels heeft ook een chipje. Geen haarlijnen. Kom is ca. 6,5 cm breed . Schotels zijn ca. 10 cm breed.

Kavel: 6

(Antiek) Delftse borden

Categorie(ën): Antiek

€ 40 - € 70

Een paar borden met florale decoraties. Gesigneerd IVDUIJN ( =Johannes van Duijn De Porceleyne Schotel' 1664-1772) Dia 23 cm.

Kavel: 7

(Aziatica) Tegel

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 50

Een porseleinen tegel met afbeelding van een Chinese jongen met fluit zittend op een Karbouw. In bijhorende Chinese houten lijst. Gesigneerd met rood zegelmerk. 20e eeuw.

Kavel: 8

(Zilver) Lot

Categorie(ën): Zilver

€ 40 - € 70

Een presenteerblaadje met klassieke voorstelling, hierbij 10 theelepels met bijhorende suikerschep.

Kavel: 9

(Aziatica) Crackele kleine kom

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

China, 20e eeuw. C. 7 cm breed

Kavel: 10

(Aziatica) Chinees porselein voor de Thaise markt + een lakdoos

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Twee keer 20e eeuws porselein. Een keer een Chinese lakdoos. Max. hoogte 16 cm, breedte 12 cm

Kavel: 11

(Antiek) Vogelkooi met speeldoos

Categorie(ën): Antiek

€ 100 - € 200

Kleine vogelkooi ( height 27 cm ) speeldoos functioneert niet. 19e eeuw

Kavel: 12

(Art deco) Cachepot Amstelhoek

Categorie(ën): Art deco

€ 100 - € 200

Ca. 1900. Design C.J. van der Hoef. 19 cm hoog en 24 cm breed

Kavel: 13

(Aziatica) Satsuma lampenvoet

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 30

Een porseleinen lampenvoet in de vorm van een olifant met koets op zijn rug. H45 cm Op bijorende houten voet. Ca 1920.

Kavel: 14

(Keramiek) Samson porselein famille rose

Categorie(ën): Keramiek

€ 30 - € 60

Naar Chinees famille rose voorbeeld.Vaas 2x max. h 25 cm, 3 x bord max breedte 25 cm

Kavel: 15

(Aziatica) Gemberpot met pruimen decoratie

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 40

China, ca. 1920 ( republiek periode ) Hoogte 16 cm. Kleine chip geen andere schade.

Kavel: 16

(Aziatica) Nankingware Chinees porselein

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Vaas 2 x h 20 cm , vaas 2 x h 15 cm , vaas h 22 cm en een potje breedte 10 cm. Enige schade.

Kavel: 17

(Curiosa) Wereld oorlog I souvenir

Categorie(ën): Curiosa

€ 20 - € 40

Gemaakt van oa. schelpen. Ca. 1918

Kavel: 18

(Antiek) Delftse borden

Categorie(ën): Antiek

€ 30 - € 50

Pauwenstaartbord, (De Klaauw' 1763-1806) Hierbij een andere 18e eeuwse versie. Dia 23 cm.

Kavel: 19

(Tribale kunst) Afrikaanse olielampjes

Categorie(ën): Tribale kunst

€ 10 - € 30

Tweede helft 20e eeuw.

Kavel: 20

(Keramiek) plateel vazen

Categorie(ën): Keramiek

€ 30 - € 50

Een paar vazen met gestileerd decor Corona. Uitvoering Arnhemsche Fayence fabriek. (Schilfers aan de stand) H 27 cm, ca 1920.

Kavel: 21

(Aziatica) Chinese natuursteen plastieken

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Speksteen, serpentine en kwarts. Kleine restauratie van de slurf van de olifant. 20e eeuw. Maten Olifant 10 cm, Guanyin 24 cm en apen 14 cm.

Kavel: 22

(Aziatica) Klein bord en een lepel

Categorie(ën): Aziatica

€ 10 - € 20

19e eeuw, China. Bord is ca.17 cm breed. Paar kleine scheurtjes.

Kavel: 23

(Aziatica) Chinese wierookpot

Categorie(ën): Aziatica

€ 20 - € 50

Wierook pot h 20 cm. Met houten deksel. Eerste helft 20e eeuw. Een restauratie.

Kavel: 24

(Aziatica) Antiek Chinees porselein

Categorie(ën): Aziatica

€ 30 - € 60

Schaaltje breedte 20 cm , kommetjes 3 x breedte 7 cm en een bekertje h 7 cm. Aantal defecten.

Kavel: 25

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Klinkhamer Veilinghuis

(031)505532122