Veiling: Veiling 23 sessie 1

203. (Juwelen) Barnstenen ketting

20e eeuw. Totale lengte ca. 76 cm

130. (Aziatica) Tibetaanse Thangka

96 x 71,5 cm, 20e eeuw

310. (Zilver) Lot

Lot divers zilver klontjestang, theezeef en een poederstrooier. Poederstrooier met kleine schade. 92 gram

48. (Aziatica) Twee theepotten en een paar kommen

Theepot h 7 cm, theepot 11 cm, 2 bekers h 9 cm. 18e eeuw. Geen deksels en wat schade.

120. (Kunst) Bob Bonies zeefdrukken

Afm. Totaal 155 cm lang . Kunstwerken zelf 60 bij 60 cm.

344. (Kunst) Grafisch werk stadsgezicht

Afm 40x35 cm

192. (Antiek) Chesterfield stoel

Leer. 20e eeuw.

132. (Antiek) Two statues Samac

Beeld man en vrouw hoogte 34 cm. Eind 19e eeuw

204. (Juwelen) Barnstenen hanger

Met zilveren montering. ca. 7 cm lang.

74. (Sieraden) Halsketting met Turqouise

In metalen montering. Tweede helft 20e eeuw. Lengte 65 cm

137. (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop

B 55 cm. Eerste helft 20e eeuw

67. (Aziatica) Chinese kommen

Kommen 6 x; h 5 cm. 20th century

86. (Aziatica) Kangxi kop en schotels

Kop 3 x h 4 cm, schotel doorsnede 12 cm. ca. 1700. Kommen niet bijpassend

125. (Kunst) Janny Makkinga schilderij

1994. Maten 121 bij 91, 5 cm.

75. (Sieraden) Halsketting met ruwe amathyst

Tweede helft 20e eeuw

357. (Antiek) Spinnewiel met ivoren knoppen

Compleet. 19e eeuw

193. (Kunst) Schilderij

Olieverf op doek. Gelijst. Afm. beeld 24x17 cm

214. (Aziatica) Chinese vaas, 19e eeuw

Vaas h 26 cm. Goede conditie

95. (Antiek) Drie borden Delft 18e eeuw

Gechipte rand. Doorsnee: 22,5 cm

28. (Aziatica) Japanse kop en schotels

Servies, schoteltje breedte 12 cm, kopje h 7 cm. ca. 1900

36. (Aziatica) Drie houten beelden

Beelden hout, 2 x h 33 cm 1 x h 31 cm. 20e eeuw

96. (Zilver) Lepeltjes in doos

9 zilveren lepels. 2 verzilverde lepels. Total gewicht zilver 184 gram.

182. (Kunst) H. Buiter

Olieverf op doek, gelijst. Afbeelding van een herder met schapen in een landschap. Afm. 60x49 cm.

348. (Sieraden) Designarmband

Finland. Dia 6 cm. Brons

212. (Sieraden) Armband en broche met goud

14 karaat goud en git.

9725 CT Groningen