Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica (Aziatica) Chinese natuursteen plastieken

(Aziatica) Chinese natuursteen plastieken

€ 30 - € 60

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Speksteen, serpentine en kwarts. Kleine restauratie van de slurf van de olifant. 20e eeuw. Maten Olifant 10 cm, Guanyin 24 cm en apen 14 cm.

Aziatica