22 - (Aziatica) Chinese natuursteen plastieken

Veiling: Veiling 23 sessie 1

Speksteen, serpentine en kwarts. Kleine restauratie van de slurf van de olifant. 20e eeuw. Maten Olifant 10 cm, Guanyin 24 cm en apen 14 cm.

Aziatica € 30 - € 60

Uw biedingen

Log in om op kavels te bieden en uw huidige biedingen te bekijken.

Inloggen of Registreren

Veilingagenda:

2019-09-17 Veiling 24 Sessie 1
2019-09-18 Veiling 24 Sessie 2
2019-09-19 Veiling 24 Sessie 3

Afgelopen veilingen:

2019-06-25 Veiling 23 sessie 2
2019-06-24 Veiling 23 sessie 1
2018-03-14 Veiling 14 maart 2018
2018-01-13 Veiling 13 jan 2018
2017-05-10 Veiling 10 mei 2017

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.

Groningen Groningen