Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica (Aziatica) Chinese wierookpot

(Aziatica) Chinese wierookpot

€ 20 - € 50

Startprijs: € 20,00

Verkocht voor € 20,00

Wierook pot h 20 cm. Met houten deksel. Eerste helft 20e eeuw. Een restauratie.

Aziatica