Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica 6 - (Aziatica) Drie schotels en een kom

6 - (Aziatica) Drie schotels en een kom

€ 30 - € 50

China 18e eeuw. Kom heeft twee chips en een van de schotels heeft ook een chipje. Geen haarlijnen. Kom is ca. 6,5 cm breed . Schotels zijn ca. 10 cm breed.

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.