Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica (Aziatica) Drie schotels en een kom

(Aziatica) Drie schotels en een kom

€ 30 - € 50

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 40,00

China 18e eeuw. Kom heeft twee chips en een van de schotels heeft ook een chipje. Geen haarlijnen. Kom is ca. 6,5 cm breed . Schotels zijn ca. 10 cm breed.

Aziatica