Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica 8 - (Aziatica) Tegel

8 - (Aziatica) Tegel

€ 30 - € 50

Een porseleinen tegel met afbeelding van een Chinese jongen met fluit zittend op een Karbouw. In bijhorende Chinese houten lijst. Gesigneerd met rood zegelmerk. 20e eeuw.

Aziatica

Invaluable

U kunt via de website van Invaluable live meebieden tijdens onze veiling.