Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica (Aziatica) Tegel

(Aziatica) Tegel

€ 30 - € 50

Startprijs: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Een porseleinen tegel met afbeelding van een Chinese jongen met fluit zittend op een Karbouw. In bijhorende Chinese houten lijst. Gesigneerd met rood zegelmerk. 20e eeuw.

Aziatica