Veiling: Veiling 23 sessie 1 Aziatica (Aziatica) Tegel

(Aziatica) Tegel

€ 30 - € 50

Minimumbod: € 30,00

Verkocht voor € 30,00

Een porseleinen tegel met afbeelding van een Chinese jongen met fluit zittend op een Karbouw. In bijhorende Chinese houten lijst. Gesigneerd met rood zegelmerk. 20e eeuw.

Aziatica

Log in of registreer een account om dit kavel aan uw favorieten toe te voegen.